Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy nem érzek már iránta semmit? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés
A párommal a kapcsolatunk mindkettőnk nemtörődömségéből és hibáiból fakadóan megromlott. Ő kijelentette, hogy neki velem is jó és nélkülem is. Az utóbbi időben sajnos teljesen kiszerettem belőle, már tiszta ideg vagyok, ha együtt kell lennünk. Nincs semmi külső ok, nincs harmadik, nincsenek áthidalhatatlan különbségek, csak egyszerűen nem érzem azt, amit szerintem kellene. Szerintetek hogy mondjam ezt el neki finoman de mégis őszintén, hogy ne gyűlöljön meg egy életre? 4,5 éves kapcsolat, én vagyok a lány, mindketten huszonévesek vagyunk.

2018. máj. 10. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő kijelentette hogy neki mindegy hogy veled van vagy nélküled akkor simán mondd meg neki a véleményed te is.
2018. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Így. Őszintén. Megmondod neki hogy jó volt amíg jó volt és ne haragudjon de mostmár nem jó a kapcsolat és nem szeretnéd folytatni.
2018. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond el.. Felesleges eroltetni
2018. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapból én is nagyon nehezen tudnék ilyet mondani egy embernek, aki szeret engem, de ha azt mondaná, hogy "neki velem is jó és nélkülem is", az megkönnyítené a dolgomat. :) Ha ilyet mond, nem kell bűntudatod legyen, ha azt mondta, nélküled is jó, akkor nem ártasz neki a szakítással. Ha meg hazudott, az az ő baja.
2018. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként pont ez a gondom, hogy a helyzet ellenére magam miatt normálisan szeretnék elválni tőle, korrekt akarok maradni az indulatok mellőzése mellett :/
2018. máj. 10. 19:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell indulatoskodni, csak nyugodt hangnemben elmondani, hogy figyelj, ez és ez van, láthatóan ez már nem működik, váljunk el békében.
2018. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mit dilemmázol? Mondd el őszintén amit itt leírtál, ha megbántódik a párod az az ő problémája! Így tisztességes! Egyébként nem hiszem, hogy ki fog borulni ilyen kijelentés után, hogy veled is jó, meg nélküled is!
2018. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mond el neki hogy szeretnéd ezt a kapcsolatot lezárni! Neki is mindegy akkor meg miert bántanád meg? Nincs miert, meghalt ez a kapcsolat mindkét oldalról ez egyértelmű a leveledből!
2018. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Laci, emlékszel, amikor azt mondtad, hogy neked nélkülem is jó? Rájöttem, hogy nekem is jó nélküled. Szakítsunk."
2018. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha neki mindegy, és neked már nem jó, akkor mi értelme folytatni? Egyszerűen véget vettek a kapcsolatnak, amíg még külön tudtok válni békességben, és kész.
2018. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!