Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontozás. Ez normális?

Figyelt kérdés
Lányok! Párom, a haverja és én "sétálgattunk". A párom haverja pontozott egy csajt, csak annyit mondva, hogy 10. Én ezt nem hallottam. Majd amikor párom is megvizslatta a "helyzetet" amit én szintén nem láttam csak annyit mondott 8. Erre én kérdeztem, hogy miről van szó? Persze a válasz "semmi semmi". Aztán újra rákérdeztem. A válasz jött, hogy a csajt pontozták. Én vagyok az érzékeny? Csak nekem esik rosszul? Persze tisztában vagyok vele, hogy megnézik a csajokat, ami nem zavar, de amikor ezt mellettem teszi az érzékenyen érint. Szerinte örülnék annak, hogy engem tart tízesnek és őt csak nyolcasnak. Ez oké. Tudom, hogy tetszem neki, de nekem az esik rosszul, hogy mikor mellette vagyok, akkor is más nőket vizslat. Mit gondoltok? 29 éves nő vagyok.

2018. máj. 10. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez a pontozás gyerekes.
2018. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

A férfiak gyakran ilyenek egymás között. A haverja kezdte, a párod pedig reagált rá. Nincs ebben semmi azon kívül, hogy nem pont hármasban sétálva kellett volna és, hogy lehullott a "nagy titok", miszerint a férfiak gyakran méregetik a nőket, barátnő ide vagy oda.

Természetesen kivételt képeznek ez alól az itteni (gyakran szűz) hősszerelmes férfiak akik már azelőtt vakságot fogadnak mielőtt az első csók elcsattanna.

2018. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Én nem hiszem hogy megsértődnék, viszont nagyon gyerekesnek gondolom ezt a pontozást.
2018. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg beszéld meg vele, h te érzékenyebb típus vagy, és ez már zavar. Szerintem nem olyan nehéz ez.
2018. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze tisztában vagyok vele, hogy megnézi/ megnézik a nőket, nem vagyok ennyire naív. De nem.esik jól, hogy mindezt még mellettem is. Elmondtam neki, hogy ez nekem nem esik jól, de nem érti a problémát. Nem látja miért lenne ez baj. A beszélgetés során jött fel az, hogy örülnöm kellene annak, hogy engem tart tízesnek és őt csak nyolcasnak.
2018. máj. 10. 22:57
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem hülye vagy, hogy ilyen solog zavar.
2018. máj. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Ilyenkor kell azt mondani, hogy legalább a jelenlétedben ne tegye.

Egyébként is örüljön neki, hogy 10-es nő szóba állt egyáltalán egy 7-es pasival...

😎

2018. máj. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg pintozzal akkor te is :D en mindig beszallok a jatekba, ha parommal es haverjaival vagyunk. Viccesebb. Nem kell mindenen dramazni. 26/n
2018. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én is feltudom fogni viccesen. Nem vagyok már sem tini sem gyerek. Ha mindez nem a hátam mögött ment volna és nem akarta volna titkolni és nem hazudott volna

miatta akkor talán nem is zavarna ennyire.

2018. máj. 11. 08:35
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
Miert hazudott... Elmondta nem? Az hogy elsore azt mondta semmi. Nyilvan mert tudta hogy igy reagalsz... (Hulyen)
2018. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!