Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha a barátom csak úgy kap a kolleganöjétöl ajándékot?

Figyelt kérdés
Részletesen leírva hogy mindig mondja hogy az ő területükön nem dolgoznak nők azt így szép apránként kiderülnek hogy de igen az az egy van most meg már kolléganője is van akitől csak úgy ajándékot kapott.egy hercegnős barbi babát.múltkor is mikor ez a téma volt felhozva poénból hogy biztos van ott valaki aki bejön és nyilvános területen felháborodva elkezd üvöltözni mert hogy ez már unalmas neki..Nem vagyunk házasok van egy közös kislányunk úgy van hogy lesz majd eljegyzés is a gyűrű is megvan már pár hónapja de semmi ilyenre nem is törekszik mert mindig van valami kifogása hogy most ez fontosabb az fontosabb ez ráér..Meg erről egy megjegyzése hogy de jó most akkor ezen is agyalhatok hogy vége legyen a hisztinek..ez nagyon szíven ütött..vélemény?
2018. máj. 7. 08:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Egy nőtől kapott barbi babát??? Mi van?
2018. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Az a nem normális hogy olyan barátnője van aki ennyire kibäszottul nem bír értelmesen fogalmazni. A nigériai csalók a google fordítóval magyarosabb írást hoznak össze mint a te idehányt kérdésed.
2018. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen barbi babát csak úgy holott elvileg ott nem dolgozik nő de mindig kerül elő egy eltitkolt nő..azt ha erről kérdezek felháborodik.
2018. máj. 7. 08:59
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Minek adna a pasidnak ajándékba egy kolléganője barbi babát ajándékba?!

Nem inkább a kislányotoknak küldte???

2018. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Ha a munkahelyén is hisztizik, mint egy menstruáló plázapicha, akkor lehet, hogy nem véletlenül kapott barbit.


A felháborodás és a visszatámadás abszolút arra utal, hogy van valaki, aki érdekli. Úgyhogy nem érdemes esküvőt tervezgetni, ő nem veled képzeli el az élete hátralévő részét.

Az nem biztos, hogy pont a kolléganője.

2018. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem a kislányunknak küldte mert kirakta maga elé a gépre ahol dolgozik és haza se hozta..Meg úgy mondta hogy ő kapta nem hogy a kislányunk.
2018. máj. 7. 09:07
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha magától elmondta hogy kapott valamit egy nőtől akkor mi a probléma?!
2018. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Az én férjem egy gyárban villanyszerelő, ahol a gyár dolgozói 90%-ban nők, 10%-ban férfiak. Az elején én is sokat féltenykedtem, de rájöttem hogy ezzel magamnak ártok csak. Mit tudok tenni? Idegeskednék halálig rajta? Nem, csak rajta tartom a szemem, szeretem, kedvében járok. Ha meg van aki így is Elhiszi akkor vigye!
2018. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy hazudozik nincs nő azt van nő..És ha rákérdezek felháborodik és üvöltözik..főleg hogy közös programjaink is alig vannak inkább a barátokkal vagy egyedül megy valahova..Meg amit ő akar az a fontos.nemrég volt a névnapom is arra se köszöntött fel.
2018. máj. 7. 09:17
 10/22 anonim ***** válasza:
31%
Miért olyan fontos a névnap? Én azt sem tudom hogy a sajátom mikor van. Most komolyan kiakadsz ezen?
2018. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!