Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szabadidő család nélkül? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadidő család nélkül? A többi lennt.

Figyelt kérdés

A férjemmel 5 éve vagyunk házasok, van egy 1 éves fiúnk.

A szomszéd és a férjem nagybátyja hívták horgászni. Gyűjtött pénzt, hogy vegyen néhány cuccot hozzá (támogattam is). Úgy gondoltam, hogy havonta 1-2 horgásznap belefér, de szerintem elszaladt vele a ló.

Akkor megy el folyton, amikor szükség lenne itthon a segítségére. Készültünk a baba 1 éve szülinapjára és ő egész napra kivonta magát a forgalomból, előtte veszekedtem vele, hisz igenis kettőnknek kellene készülni és nem mindent rámhagyni...Amúgy, elment persze, szinte a vendégek érkezésére ért haza.

Jó, lenyeltem a békát. De a következő héten megint ment volna (én dolgoztam szombaton, ő meg simán rákente volna a gyereket a nagyszülőkre, hogy elmehessen, mert "ki tudja mikor mennek megint"), de erre akkora ribiliót csaptam, hogy végül itthon maradt. Aztán a következő héten már sz*rmadzaggal sem lehetett megkötni, elment, majd május másdikán is (amikor szabadnapos voltam és együtt tölthettük volna az egész napot, és persze mindenki a családjával lett volna, addig szervezkedett, hogy a szomszédot rávette, hogy menjek el horgászni)- kb heti rendszerességel megy. Lesz*rja, hogy mi van itthon, hogy esetleg szeretném, ha együtt lennénk,stb, megy, mint a meszetes szürkéje. Mintha menekülne itthonról...Én látom, hogy nem egyeznek az igényeink, de nem tudom mi az oka ennek, hogy ennyire vágyódik a tópartra nélülünk...Nagyon rosszul esik. Már százszor átbeszéltük, de hajtogatja, hogy minden rendben, csak szeret menni. De nem értem, hogy miért nem mehetünk vele? A baba is biztos jól érezné magát kinnt. Nekem sincs semmi egydüllétem. Ha a baba alszik próbálom utolérni magam a házimunkával, dolgozni járok (8-10 órákat) és nekem nincs is igényem arra, hogy minden héten eltűnjek az életükből még 10-12 órákra, hogy a hobbymnak éljek...Van valaki hasonló cipőben? Én reagálom túl?



#családnélkül
2018. máj. 11. 11:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
éves, rám hagyni,nélkülünk
2018. máj. 11. 11:13
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem reagálod túl, a férjed baszik segíteni, önző módon csak magára gondol hogy ő jól érezze magát.

F35

2018. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is pont ezt mondtam neki! :( De szerinte túlreagálom...
2018. máj. 11. 11:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, hogy ő szeretne egyedül kikapcsolódni, a gond csak az, hogy te is és neked erre nincs lehetőséged. Meg kellene beszélni, hogy egyik héten te mész valahova a másikon ő, a harmadikon pedig közös program.

Mert így az lesz a vége, hogy még te leszel házisárkánynak kikiáltva.

2018. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerető :)
2018. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, a férjed szarik rátok sajnos és csak saját magára gondol. Lehetséges, hogy van valami a háttérben, ami miatt el akar menekülni otthonról: pl. "megbánta" a gyereket (ne értsd félre, tudom bunkó kifejezés, de van ilyen), lehet kevésbé érdekled már, nem annyira vonzódik hozzád és így minden más fontosabb. Akkor szokott ez előfordulni, ha már nem szeretne a párjával lenni. Ha nekem lenne egy gyerekem és egy feleségem, akiket mindennél jobban imádok, akkor tuti, hogy vinném magammal őket, ha olyan a hobbim, hogy ezt megengedhetem. Márpedig a horgászat, pont olyan hobbi.
2018. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg horgászni menne, mehetnétek vele... friss levegő, vízpart, lehet napozni, bográcsozni, még sátort is vihettek.

1. Van valakije.

2. Előletek menekül.

Egyik se garancia a hosszú házasságra.

2018. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
A horgászás eléggé megnyugtató és csöndes. Biztos üdítő a gyerek és a sárkány ordításához képest. :)
2018. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

8: be kell adni a válást, és el kell költözni. Nem kötelező.

Az a helyzet, hogy házasodni és gyereket csinálni se kötelező.

2018. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

be kell adni a válást, és el kell költözni."


Jaj, hagyjuk már ezt a hülyeséget, annyira egy korlátolt, baltával faragott ember vagy, hogy az beszarás.

2018. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!