Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hianyzik a narci ex?

Figyelt kérdés

100% tisztaban vagyok vele, volt mar ilyen baratnom. De most a helyzet nem olyan konnyu, mert nagyon nehez, sot nem tudom elengedni. lassan 3 eve hogy egyutt vagyok a nalam 10 evvel idosebb novel, aki folyamatosan manipulal es kovetelozik, minden ugy van, ahogy O szeretne, en nem tervezhetek semmit, nem szervezhetem a programokat, sot meg a munkamba is beleszol. Emelett mikor egyutt vagyunk, vad idegennekel all szoba, es olyankor mintha ott se lennek, flortol, de megfigyeltem, hogy csak ferfiakkal csinalja. Nagyon sokat segitettem neki mar, anyagilag es fizikailag is, hogy jobb elete legyen, de mindig olyan erzeseket kelt bennem, hogy egy rossz ember vagyok, negativnak allit be, nem tiszteli a szakmam (mindenki mas elismer, amerikaba is). Szex is csak akkor van, mikor epp neki kell, es addig tart meg neki igenye van ra. Egy hetvegi kirandulast nem tud leszervezni, az is mindig anyagi tobblettel jar. Az elejen hagytam, hogy nyeregben erezze magat, de mar nem mutatok tiszteletet fele, ha kell csorba torom a hatalmas egojat, de ezt csak kulsoleg , mert belul szeretem, es megertem, hogy miert ilyen. Emellett onvedelmi mechanizmust hasznalok. Tobbszor probaltuk lezarni, de nem sikerul. Neha azt erzem fontos vagyok neki, neha, meg csak azt , hogy rendesen manipulalva vagyok. Most kaptam egy nagyon jo lehetoseget az oceanon tul, amit nem fogok eldobni senki, miatt, es akkor talan elfelejtem Ot.Nincs olyn nap hogy ne allitana be hutlennek, pedig szerintem O az, de erre nincs "bizonyitekom".

Hasonlo tapasztalattal rendelkezok kommentjeit varom elso sorban, de mindenki segitsegere, tanacsara kivancsi vagyok.


Egy 30-as manipulalt ferfi.



2018. máj. 13. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert annyira magához kötött a kapcsolat elején. Sokat olvastam erről,nekem is volt dolgom ilyennel sajnos.

Vannak módszerek az elválásra,de ehhez neked is akarnod kell teljesen.

2018. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
" narci" Az meg mi?
2018. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen elnezest, csak roviditve irtam, gondolom aki nem volt meg hasonlo helyzetben, nem tudja a "narci" narcisztikus szo jelenteset. Erdemes utana olvasni, es felismeri idoben, mielott befodulnal, ahogy en is.

[link]

2018. máj. 13. 17:17
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem operáltasd át magad nővé. Teljesen olyan a fogalmazásod, mint egy huszonéves éretlen lányé.
2018. máj. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy úgy érzed, hogy még mindig szeret, is a manipuláció része. A nárcik vissza akarják magukhoz édesgetni az exüket. Fogadd el az állást és menj tőle minél messzebbre, ne tartsátok a kapcsolatot.
2018. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem ferjem ilyen
2018. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!