Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráírjak? Nem tudom most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak? Nem tudom most mi van de hiányzik

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon jól megvoltunk, tényleg nagyon szimpatikus és én is neki. Vagy legalábbis voltam, mert amikor együtt voltunk (2x) mindig csokoloztunk, olelgetett stb és nagyon jól elbeszelgettunk mintha már ezer éve ismernénk egymást. De komoly okom volt rá h megszakítsam a kapcsolatot, és ezt neki is meg magyaráztam. Azt hiszem nagyjából megértett, de én úgy gondoltam hogy ettől függetlenül még beszélni fogunk. De azóta nem is ír, máskor meg mindig keresett. Hiányzik. Nem tudom hogy rá írjak e.

2018. márc. 27. 04:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül hogy nagyon hiányzik, meg nem lehetünk együtt. De fáj H mar nem beszélünk.
2018. márc. 27. 04:25
 2/16 A kérdező kommentje:

Csak azt akarom megkérdezni hogy haragszik e. Még hogy mivel olyan jól megértjük egymást nem e beszélhetnénk néha azért.

20/l

2018. márc. 27. 04:28
 3/16 A kérdező kommentje:
Tegnap felhívtam egyszer de nem tudom H kicsengett e mert elég hamar kinyomtam. Megkérdeztem h miért nem vette fel?
2018. márc. 27. 04:31
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát te nem 20 éves vagy, hanem maximum 14 a szellemi érettségedet tekintve. Ez itt nem a tini párkapcsolatok, hanem a felnőtt kategória.


Elmagyaràzom :

1. Megszakítod vele a kapcsolatot - ez felnőtt emberek között azt jelenti, hogy nem akarsz vele több időt tölteni. Tehàt nem beszélgettek többet. Ha szerelmes is volt beléd a sràc, akkor nyilván nem akar csak friendzone-ozni. Teljesen normàlis.


2. Ha mégis beszélgetni szeretnèl vele (bàr ezek utàn minek) akkor meg mi a lópikulàèrt nem beszéled meg vele???? Mégis mièrt várod el, hogy kitalàlja, hogy te mit szeretnél?


3. Felhívod, azt sem tudod hogy kicseng-e, de számonkéred rajta, hogy mièrt nem vette fel???? WTF???? Ha meg ki is csengett, azt gondolod, hogy ott ül folyamatosan a telefonja mellett remegő kézzel, és azt várja, hogy hívd? Valószínű van ennél jobb dolga is. Ha meg làtom is, hogy hívott valaki de csak egyszer csengett ki, valószínű azt hinném, hogy véletlen csörögtèl ràm, biztosan nem hívnálak vissza.

2018. márc. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Egy ilyen pszicho csajjal èn sem beszélgetnék, inkább menekülnék, de jó messzire...
2018. márc. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítod vele a kapcsolatot, majd azt várod, hogy ő keressen. Ez aztán a logika.
2018. márc. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
36%

Cicàm, ha nekünk azt mondjàk, hogy nem, akkor úgy vesszük, hogy NEM.


Nem èrtem, hogy mit akarsz.

A jó okot kifejtenèd? Rosszat hallottàl róla, vagy èpp màsik fèrfival jobban alakult egy sztori?

2018. márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő nyilvánvalóan nem barátkozni akar veled, barátból gondolom van neki már egy csomó. Szóval ilyen okból ne keresd, picit erőltesd meg magad, mert ez a vergődés szánalmasnak tűnhet.
2018. márc. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hasonló válaszokat vártam. Köszönöm.

Igen rosszat is hallottam róla így utólag de elsosorban nem ezért. Magánügy

2018. márc. 27. 07:41
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem agysebészet ám ez, ha akarsz valamit írj rá... Ha szeretnél valamit mond el neki.... Ha egyenesen elmondod mi van, nem csak a lapokat kevered nem fogsz kétségek közt vergődni. Olyan sokan szerencsétlenkednek itt a mellébeszélés meg a sok kamu miatt...

Írj rá, mi történhet?

2018. márc. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!