Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek, hogy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, hogy vissza megy az exéhez. Mit tegyek? Van alapja ezeknek a gondolatoknak?

Figyelt kérdés

2 hete együtt vagyok a barátommal, de mivel már megtörtént ez velem egyszer, nagyon félek, hogy vissza fog menni valamelyik exéhez. A két exe akik eddig voltak mostanában jóban lettek, és felék, hogy vagy tönkre fogják direkt tenni a kapcsolatunkat (ismerem őket és engem utálnak), vagy ő fog úgy dönteni, hogy vissza megy valamelyikhez.


Mindig attól rettegek, hogy meglátja valamelyiket valahol, vagy előjön neki valami emlék róluk, vagy ilyesmi és engem pedig el fog hagyni.


Tudom ez mégnagyobb hülyeség de általában be szokott nekem jönni amit ír a horoszkópok, és mára is ilyesmit írt mint amitől félek.


Én már nagyon ragaszkodok ehez a fiúhoz, már kb szeretem is és nem tudnám elviselni ha mégegyszer (most vele) történne meg az ami exemmel.


Hogyan előzhetném meg a legjobban, hogy elhagyjon?


Köszi az értelmes válaszokat:)

18/l



2018. máj. 15. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Kb. szeretem.. Hűha :D Én általábn akkor jöttem össze valakivel ha szerelmes vagyok, nem h kb. szeretem. Mit is bánnál ezen akkor, ha szerelmes sem vagy? Ja, csak az egyedüllétet. Nem vagy elég felnőtt, h tudd, h amelyik férfit el lehet vinni, azt jobb is ha viszik.


A horoszkópos hülyeségedre meg inkább no comment..

2018. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsonek, amelyiket ldhet vinni azt jobb is ha viszik :)


Ne legyel parkapcsolatfuggo. Tudom nagyon divat ez a kapcsolatosdi de ne allj be a csordaba. Ha valakibe nem vagy szerelmes ne jarj vele.

2018. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Divat a “kapcsolatosdi”? Jah ugy 1,5 millio eve divat :DD mindig jokat lehet idd derulni az emberi butaskodason.
2018. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne fojtsd meg ezzel a gondolatoddal sem a kapcsolatotokat, sem őt. Próbálj meg jobban bízni benne. Legalább addig amíg okot nem ad az ellenkezőjére. Ha pedig nagyon nem megy, próbálj megbizonyosodni afelől, hogy megbízhatsz benne. De ne keresztkérdésekkel, szembesítéssel, vagy egyéb közvetlen módon. Beszélgess vele, és ha már elég intim a légkör kérdezz. Hogyan viszonyul a csalfasághoz, tudja-e hogy mi történt veled az exeddel, hogyan viszonyul ő az exeihez, stb. Próbáld meg megismerni jobban.
2018. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem tök mindegy, mit csinálnak, mikor "kb szereted" csak a srácot?


Omájngott...

2018. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedd már össze magad basszus , mint egy 13 éves kislány... Ha olyan a pasi fejre is állhatsz, sehogy nem előzheted meg. A horoszkópot hanyagold, és nőlj fel.
2018. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!