Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi az oka ezeknek?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves barátom. 1 hónapja vagyunk együtt, de abszolút nem látszik együtt járásnak. Szeret azt mondja de valahogy nem érzem. Magától nem akar megcsókolni soha. Puszit azt ad néha de azt is simán elfelejti ha találkozunk. Ha nem keresném, napokig nem keresne. A másik dolog, hogy nagyon állatbarát, mindene a mezőgazdaság. Elhiszem hogy fontos neki, sok állata van, többet ő nevelt kézzel kicsi koruk óta, nyilván kötődik hozzájuk. De valahogy elsőbbséget élveznek nálam. Ha hívom, hogy jöjjön már át estére, mindig azt mondja nem lehet, mert a lovait nem hagyhatja este meg kell itatni, etetni őket, ő nem tud nyugodtan lenni ha nem ő végzi mindezeket. Édesapja felajánlja hogy jöjjön nyugodtan rendezi ő a pacikat, de nem, ő csinálja mindig, a ló csak tőle fogadja el a vizet kaját. Utána már fáradt, ő már nem jön, mindig ez a válasz. Nyáron is találkoztunk június 20 körül, legközelebb július vége felé, közel egy hónapja. Mit tegyek hogy kicsit romantikusabb, jobb legyen az egész és érezzem hogy szeret?

Ui.: Egy városban lakunk, csak én bent a városban, ő egy kintebbi külterületen. Azt mondta ne menjek, mert veszélyes ha kimegyek. Én tartom is, nem megyek ha nem hív, nyilván az állatoktól félt. 16/l


2015. jan. 2. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd a viharba ha az állatait jobban szereti, változni nemigen fog, és gondolj bele, ha már most fontosabbak neki mi lesz ha velemaradsz? 2-3-5-10év múlva? ugyanez vagy mégrosszabb. mert ha ő ilyen akkor az állatok mindig fontosabbak lesznek neki nálad ezt elhiheted ez változni nemfog. megszokod vagy megszöksz.
2015. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az jött le, hogy kicsit magánakvaló ez ellen sokat nem tudsz nem tenni
2015. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jázi :) ***** válasza:
Vagy neki és ez jó neki. De tenni soha semmit nem fog se érted, se a kapcsolatotokért! Tehát az első válaszoló jól írta, megszoksz vagy megszöksz.
2015. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy szeretem, mert egyébként rendes srác, csak csendesebb, barátai se sok van, szülei mondták, hogy régen is ha gondja baja volt, az állatokkal jól kijött. Megpróbálok vele beszélni erről, nyíltan megkérdezem, akar e engem vagy tényleg jobb ha hagyjuk egymást
2015. jan. 2. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!