Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondja a csaj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a csaj, hogy magányos, szeretetre vágyik akkor miért baj neki ha oda figyelek rá és keresem?

Figyelt kérdés

Az van, hogy naponta keresem és érdeklődök felőle.

(Látásból ismerjük egymást. Cseten szoktunk beszélni. Tálálka is volt.)

Nem utál, szimpi vagyok neki. Viszont még is sok vagyok neki.

Ilyet nem igazán értem.


Korábban akit kerestem várta, hogy keressem, érdeklődjek felőle.



2018. máj. 16. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Szeretetre vágyik, csak nem tőled :D Figyi, a nők akkor nem szeretik a nyomulást, ha ők nem érzik ugyanazt a rajongást(legalábbis még). Ilyenkor ha jobban tepersz, csak rontasz az esélyeiden. Adj neki teret, legalább tud azon agyalni, hogy vajon mit csinálhatsz, vajon érdeklem még? Persze, ez taktikázás, de be szokott válni, mivel mindenkinek izgatja a fantáziáját egy olyan, akit nem kap meg könnyen.
2018. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Lehet csak lelki szemetesládának kellesz, vigyázz ezekkel.
2018. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy, nőként mondom, sokszor tényleg mi magunk se tudjuk, hogy mit akarunk. Pl én elviekben arra vágynék, hogy legyen egy párom, aki folyton keres és kimutatja, hogy mennyire imád...aztán ha jön egy ilyen, akkor túlzott nyomulásnak veszem, meg “miért ilyen, amikor még nemis ismer, nemis én kellek neki konkrétan, csak valaki, mert biztos kapcsolatfüggő..” Aztán ha valaki nem nyomul az elején, arról meg azt gondolom, hogy nemis érdeklem. Szóval ez nehéz téma :D Lehet ő sem tudja, hogy mit akar, mindenesetre ne nyomulj. Az most tényleg a legrosszabb, amit tehetsz.
2018. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nézd a te szemszögedből a dolgot, ha te tényleg kedvelsz valakit, akkor sztem az nem nyűg ha keres napi szinten, mert te is kíváncsi vagy rá meg hiányolod hogy tudd mivan vele... Legalább is én mindig így gondolkodom, ha ugyanolyan fontos vagy a másiknak mint fordított esetben sztem akkor nincsenek ilyen gondok. Ha meg nem vagy annyira fontos és ő nem igényli a társaságod vagy téged mint fordítva az ilyen esetekben csak nyüglődés van, hagyni kell. Nekem idiág ezek a tapasztalataim, de ez csak egy a sokból:)
2018. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert nem tőled vágyik ezekre.
2018. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

"sokszor tényleg mi magunk se tudjuk, hogy mit akarunk"


Egyes számban nyilatkozz, köszi.

2018. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

"a nők akkor nem szeretik a nyomulást, ha ők nem érzik ugyanazt a rajongást"


Talán a férfiak szeretik? :)

2018. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
#6 Nyugodtan beszélhet általánosságban, teljesen igaza van :D
2018. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
#6 nyilván nem vonatkozik minden egyes nőre, szimplán ne vedd magadra, de tudom, hogy magamon kívül még elég sokakra igaz.
2018. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Rossz nőket ismersz. Aki nem tudja, mit akar, az no comment.
2018. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!