Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondja a csaj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a csaj, hogy magányos, szeretetre vágyik akkor miért baj neki ha oda figyelek rá és keresem?

Figyelt kérdés

Az van, hogy naponta keresem és érdeklődök felőle.

(Látásból ismerjük egymást. Cseten szoktunk beszélni. Tálálka is volt.)

Nem utál, szimpi vagyok neki. Viszont még is sok vagyok neki.

Ilyet nem igazán értem.


Korábban akit kerestem várta, hogy keressem, érdeklődjek felőle.



2018. máj. 16. 17:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
Minden második csaj szeret arról rinyálni, hogy magányos és szeretetre vágyik. Ez valójában általában azt jelenti, hogy a szőke hercegre várnak fehér lovon, ne túráztasd magad.
2018. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Hisz a fiúk a Padödős nőkre várnak.
2018. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Hisz a fiúk a Padödős nőkre várnak." :D



Szerintem kérdező ne gondolj bele ebbe túl sokat, és ne is pazarolj erre energiát.

2018. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A csetelestol nem lesz kevesbe maganyos. Sot!

Tarsra vagyik, aki feltehetoen nem te vagy.

2018. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki (én is ezt szoktam csinalni) akkor az van, hogy én például amikor egy srác keres, érdeklődik, akkor az elején nyűg meg sok meg úristen, félek... de persze közben jól is esik, csak még harcolok. Aztán ha tényleg megfelelő az alany és kedves, törődik velem, akkor egyre inkább olvad a jég és már egy rutin lesz, hogy ír, tudni akarja hogy vagyok, mi van velem, tehát szép lassan elkezdem igényelni, aztán hopp belészeretek és pár hónap elteltével azon veszem észre magam, hogy a babaruhákat bámulom:Ddd lol... na jó. Nyilván ez 100ból egy eset, mert ahhoz éreznem kell, hogy más szempontból is ő a nekem való, de speciel a volt barátomnál így volt. Először zavart az úgymond “nyomulása” aztán szépen hozzászoktam és utána már akartam. Vannak ilyen lányok, no worries. Csak ne legyél kétségbeesett, ennyi a lenyeg.
2018. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!