Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne kezdeményezzek többet fiúként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne kezdeményezzek többet fiúként?

Figyelt kérdés

Szoval van egy lány akivel nagyon regen ismerjuk egymast. Fel eve kezdodott a kavarasunk es mivel osztalytarsak voltunk megbeszeltuk hogy ha ev vege eljon akkor lehet koztunk meg tobb. Eljott az ev vege leerettsegiztunk es egy csomot mondogattam hogy talalkozzunk menjunk valahova. Es nem hogy nem talalkoztunk hanem elege lett es nem is beszeltunk napokig merthogy "megfojtom a szeretemmel". A mai nap kibekultunk mert meg ma be kellett menni suliba es talalkoztunk. Megolelt megpuszilt es mondta hogy a jovo heten mar tenyleg bejon es talalkozhatunk. Megint varnom kell de en mar nem merek semmit mondani hogy talalkozzunk mert multkor is kiakadt. Nemtudom mit kene tennem de en szeretnek tobbet vele lenni. Eloben nagyon kedves volt viszont facebookon meg kicsit visszahuzodo. Nem akarom hogy megint sok legyek neki. Szerintetek mi legyen?

18/F



2018. máj. 17. 22:49
 1/4 iamaveryniceguy ***** válasza:
szerintem én most elmegyek aludni..........
2018. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy gaz a helyzet...de komolyan tanacstalan vagyok...
2018. máj. 17. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most egy kicsit húzódj vissza inkább. Konkrét időpontot és helyet beszéltetek meg, vagy csak úgy mondtátok, h "na majd vmikor jövő héten"? Csak mert ha az utóbbi, akkor esetleg egy kicsit várj, h ő jelezzen, de ha végül mégse írna, akkor esetleg finoman megejtheted a témát. Csak ilyen "áll még a találkozó? Ha igen, neked mikor lenne jó? :)" - módon.
2018. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak sok volt neki az érettségi, a család... ha akar találkozni veled, gondolom már kicsit helyre jött ezekből.

Szóval próbálkozz.

2018. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!