Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért ilyenek az emberek mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért ilyenek az emberek mert irigyek hogy csúnya fiúként nagyon csinos barátnőm van?

Figyelt kérdés
Ismerősök, utcán is Stb csak hallom hogy biztos a pénzéért van velem a párom, mert hogy én eléggé kövér csúnya fiú vagyok a párom még nagyon csinos vékony lány. Miért olyan hihetetlen hogy egy csúnyább fiúnak csinos barátnője van? Amúgy 80 ezer a havi jövedelem a páromnak meg 180 szóval pénzről szerintem szó sincs
2015. dec. 24. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
szaromle! én nem irigyellek ,kúrd meg jól.
2015. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irigyek,ennyi. Ne foglalkozz velük ha a szemedbe nem merik mondani csak hátad mögött pusmognak,akkor meg férgek.
2015. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg, h mit gondolnak mivel foglalkozol es mibol van penzed. Adjanak csak otletet, mibol lesz penzed :) Szeret Teged! A kulsosegek nem szamitanak annyira egy komoly kapcsolatban.

N

2015. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem fog ez a kapcsolat sokáig tartani, de ne nekem legyen igazam!
2015. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Remélem hogy sokáig fog tartani, de már 4 éve vagyunk együtt boldogan.
2015. dec. 24. 12:47
 6/7 omba ***** válasza:

irigyek, buták, mint itt a 4-as is...

Nekem is kijut, csak mert fele annyi idős, mint én... 34 ezer táján a bankszámlám, már autóm sincs.

No para: egy párkapcsolat az KÉT ember ügye az Emesék meg szóljanak hozzá, amennyit akarnak.

2015. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelműen irigységről van szó.

Általában az ilyen emberek borzasztó nagyra tartják a saját (általában nem létező) belső értékeiket, ezért ha nincs barátnő, annak csakis az lehet az oka, hogy nincs tökéletes külsejük, vagy pénzük.

Abban a pillanatban, ha egy, az általános vélemény szerint nem annyira jó külsejű férfit helyes lánnyal látnak, marad a második verzió: csakis a pénzéért lehet vele.

2015. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!