Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell mindig szólni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig szólni, hogy normálisan főzze meg a lecsót, miért nem lehet odafigyelni főzés közben? Munka utána semmirekellő kaja, jól van ez így?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 13:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
28%
Rosszul választottál. Olyat kellett volna, aki egy kicsit ért is valamihez, nem csak a lábát széttenni.
2018. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Provokatív kamus?


Nocsak, nem lehetséges, hogy valaki magára ismert? A mai pasik szinte már kinyalják a nők seggét. Mi mindennek el vagyunk hordva, a nőket már ennyire sem lehet kritizálni?


Tisztelet természetesen a kivételnek.


Szerintem csak azok jelentenek, akiknek a kérdésem egy tükröt tart, hogy kik is ők valójában. Ez van skacok, az igazságot nem lehet eltitkolni.

2018. máj. 18. 17:37
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert mások a párkapcsolatban nem alávetettként kezelik a párjukat, hanem segítenek nekik, ahogy azt a párjuk is teszi, attól nem lesznek férfiatlanabbak. Sőt, azok az igazi férfiak. Akik ha látják, hogy az "asszony" elfáradt munka után, segítenek a házimunkában. Ha nem sikerült úgy a kaja, nem szólogatnak be amiatt is, mert biztosan a párodnak is akad nagyobb gondj baja, minthogy az a paprika most mennyire puha.
2018. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek, ha esetleg provokatív volt a kérdés, meg az előző válaszom.


Nem akartam megbántani senkit.


De néha tényleg elszakad a cérna... Mindegy. Úgysem ért itt meg senki, csak engem hibáztatnak.

2018. máj. 18. 18:11
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért, fsszal már nem lehet lecsót főzni, az csak arra való, hogy szólongassuk a másikat?
2018. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém honvédtisztként tud főzni, még kísérletezgetni is szokott. Te tudsz főzni, kérdező?

Kaptál normális választ, segíts a párodnak, nem kell, hogy alapból rendelkezzen ezzel a tudással. De te csak pattogsz meg ítélkezel. Mi lenne, ha a fejedet is használnád, nem csak a farkadat?

2018. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

"Úgysem ért itt meg senki, csak engem hibáztatnak."

Brühühü. Majd megsajnállak. Fogd meg a tökeid és eriggy dógozni (ha már sovinizmus)

2018. máj. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Te fogyatèkos vagy? Netàn nincs kezed amivel főzzèl? Nyugodtan megcsinàlhatos jól hidd el neki is jól fog esni, hogy hazamegy munkàból ès csak les, amìg te megcsinâlod a kajàt, aztàn meg zabâl ès cső.

8-as te se vagy egy iq betyàr. Ilyen zsarolàsok, ha nem csinâl kajàt majd nem leszek hüsèges. Te is az anyukàddal fogsz lakni èleted vègèig. Mert mèg egy butàbb nő is kidob majd mint macskàt kakilni...

2018. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Lecsót minden ismerősöm másképp csinálja. Kezdjük olaj/zsîr/szalonnakocka aztán paprika/paradicsom arány. Tojás/tejföl /natúr. Én kolbászt is szeretek benne. Ja paradicsom hajastól vagy hajat lehúzzák. ..

Na de van egy ismerős lány kitette a fb oldalára milyen jó lecsót csinált. Hát szerintem úgy néz ki mint ami már megevett valaki. :)

2018. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Csempe a francba? :D
2018. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!