Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gombás csirkét főztem, paradic...

Gombás csirkét főztem, paradicsomos szószban szerettem volna, de most jöttem rá, hogy nincs itthon paradicsompürém. Ha lefagyasztom, utána még meg tudod csinálni a szósszal?

Figyelt kérdés
A gombás csirkét elkészítettem,amikor tettem volna rá a paradicsmot,vettem észre,hogy ami itthon van,már megromlott.Nincs időm elmenni a boltba,mert sajnos el kell utaznom most. Arra gondoltam lefagyasztom,majd később ha kivettem- hozzáadom a szószt, de nem tudom, úgy jó lesz-e még?

2016. ápr. 20. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Megcsinálhatod tejföllel és petrezselyemmel is, az is finom szósz.
2016. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs tejfölöm sem sajnos:(
2016. ápr. 20. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Gombás ételt nem fagyasztanék le.

Ha elutazol, akkor minek főztél???

Csinálhatsz besamelt mártást is, de így is meg lehet szerintem enni, szósz nélkül.

2016. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Esetileg ketchup? Vagy nincs friss paradicsomod? Ha leforrázod,egyből ledobja a külsejét,picit meg kelk előtte bökni késsel.
2016. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó az úgy, hogy a csirke + gomba + köret: főtt rizs, főtt tészta, hasonló!

Majd legközelebb a paradicsommal együtt lecsó-alapot készítel a csirkéhez, és akkor már egy újabb kaja!!

2016. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tejszínes, joghurtos vagy besamelmártás is jó hozzá.

A besamelt zöldfűszerekkel is ízesítgeted.

2016. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Simán lefagyasztatod, semmi baja nem lesz. Amikor akarod felengeded, és megfőzöd paradicsommal, ahogyan eredetileg szeretted volna.

Mivel gombát lehet fagyasztva is kapni, jómagam is sokat fagyasztok, így konkrétan állíthatom, hogy a fagyasztott gombás ételnek sem lesz semmi baja.

2016. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül paradicsommal és ketchuppal készítettem el.Nem legjobb,de ez van
2016. ápr. 20. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!