Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha semmi sem tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha semmi sem tesz boldoggá?

Figyelt kérdés
Van egy régóta tartó kapcsolatom, amiben boldogan éltem még ki nem derült, hogy a párom megcsalt. Azóta kb.1 éve semminek nem látom értelmét, már az egyetem sem motivál, ha egyedül vagyok csak arra tudok gondolni, hogy megcsalt, de ha vele vagyok akkor boldognak érzem magam. Nem rég szereztem jogsit, de ez se tett egy kicsit sem boldoggá. A tanulás sem tud lekötni. Mit tehetnék?
2018. máj. 18. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Benne ragadtál a sz..rban, jó lenne már onnan kijönni.

Az élet értelme nem merül ki csak a párkapcsolatban. Annyi minden van.


Kezd azzal, hogy lezárod a rossz kapcsolatodat és kilépsz belőle. Lazulsz, bulizol, haverkodsz, itt nyár, lehet menni strandra.

Olvass, filmezz, sportolj, túrázz, foglalkozz önismerettel, önszeretettel.


Magadban kell lerendezni a dolgokat.


De tényleg, minek is vagy még abban a kapcsolatban, ami már nem működik és megcsaltak téged?

2018. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látszólag működik mert a barátom úgy tudja, hogy teljesen elfelejtettem a dolgot, de ha egyedül vagyok csak ezen kattogok.
2018. máj. 18. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Tehat ülsz a szarban es most panaszkodsz, hogy lassan a szadig er?
2018. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért játszod el a partnered előtt, hogy megbocsátottál? Tök fölösleges, ezzel az önbecsülésedet is rombolod, mert nem álltál ki saját magadért.
2018. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudnod kell, mennyit érsz. És nem ennyit! Miért vagy még vele, amikor ô semmibe nézett, mikor más nô/fèrfi nadràgjàban matatott? Ilyen kapcsolatban én sem lennék boldog, ùgy repülne a párom, hogy a lába nem érné a földet.
2018. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért vagy vele?


Önbecsülés, józan ész merre kóvályognak? Jaaa, valahol a szerelem ködén túl, jó messzire tőled.


Engem meg sem csalt az exem, "csak" írogatott a lánybarátjával eléggé pikáns dolgokat, de ez elég volt, hogy ne bízzak benne és kidobjam.


De neked ezek szerint jó a híg fhosban csücsülni.

2018. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Benne maradtàl egy teljesen értelmetlen , semmit nem érő fos kapcsolatban. Persze hogy nem vagy boldog. Àltathatod magad egy darabig de csak az időt húzod. Ez a kapcsolat egy éve véget ért benned. Ha magadba nézel, te is tudod . Le kellene zàrni , akkor felszabadulnàl. Majd ha màr eleget szenvedtél meg fogod tenni. Vagy a végletekig megalàzod magad és megvàrod, hogy ő unjon ràd és hagyjon el.
2018. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod, ez a tipikus esete amikor kifelé megbocsátottál, együtt maradtál vele, de belül nem tudtad feldolgozni, ennek így semmi értelme hidd el ... Én ugyanígy voltam a barátnőmmel, de fél év után szakítottam.
2018. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!