Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha utálom a munkahelyemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utálom a munkahelyemet, nincs semmi szociális életem és az edzés az egyetlen dolog ami boldoggá tesz, akkor nem lesz esélyem a lányoknál, mert egy csődtömeg vagyok?

Figyelt kérdés
Ez az igazság.A munkámat utálom.Egyetemi végzettségem van,de nem tudtam vele elhelyezkedni.Szociális életem a béka segge alatt van.Nem járok sehova,nincsenek barátaim.Az edzés az egyetlen dolog,ami bennem tartja a lelket.

#élet #csőd #boldotalanság
2018. ápr. 1. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lesz
2018. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Megkérdezhetem, hogy milyen végzettséged van?


Ha nagyon akarsz, akkor biztos van olyan ember, akivel akár csak az egyetem alatt jóba voltatok és összeülhetnétek sörözni, vagy valami.


Az edzés mindig jó.. és amúgy barátokat is tudsz szerezni a teremben.


Szép számmal vannak olyan lányok, akik hasonló cipőben járnak, úgyhogy ezen ne aggódj.

2018. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 de miért ilyen fontos egy csajnak,hogy a pasi karrierista legyen meg reggeltől estig dolgozzon?

Az egyetemen sem volt sok barátom,ott is csak 1-2 volt,akik szintén elég introvertáltak voltak.+90 km-re van innen az egyetem.

Egy kis pinceteremben edzek,ahova lányok sem járnak.Meg itthon szoktam még edzeni,egyedül

2018. ápr. 1. 23:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincs semmi baj.


Nekem még egyetemi végzettségem sincs, most munkám se, szociális életem meg nem is volt igazán sose, cserébe még alkoholista is vagyok (gyógyuló)

A lányok engem mindigis gyűlöltek.

Gyakorlatilag még soha nem volt barátnőm, nem is nagyon látok rá esélyt hogy legyen.


27 éves vagyok. Az életem már összeomlott, de igazából kínomban csak nevetek az egészen.

2018. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát igazából én sem vagyok egy társasági fazon egyedül érzem jól magam,de tudtam hogy a szociális viselkedés egy fontos képesség,ezért megtanultam.

ettől függetlenül a csajozós korszakomban sokszor egyedül járkáltam diszkókba pubokba nőket felcsípni.

mondták is sokszor,hogy az igazi szemét vadászok egyedül járkálnak:)

vagy jött velem sokszor egy "tanítvány" aki vezette a kocsim így még inni is tudtam csajozás közben.

szóval attól hogy valaki magának való,vagy úgy érzi egyedül jobban boldogul az nem egy negatív tulajdonság,mert egy erős személyiség így is be fogja vonzani a nőket,meg az őt irigyelő férfiakat akik hozzá alkalmazkodnak.

szóval szerezz 1 havert,bőven elég 1 és eljárkáltok mindenfelé csajozni.

egyik este te piálsz és a másik vezet,következő este fordítva.

2018. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Először saját magadat kéne rendbe tenned.

1: utálod a munkád. Keresel közben azért másikat?

2018. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon hasonlóan vagyok nőként.


Ha neked így megfelel, nincs gond, így is lehet csajozni, engem is betalálnak férfiak. Ha nem tetszik, változtass.

2018. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kérdés hogy meg akarod-e oldani a problémát, vagy sem. Ha igen, vannak lehetőségeid, ha nem akkor nincsenek. Ez ilyen egyszerű.

Mi a végzettséged? Szeretnél abban dolgozni, vagy másra vágysz? Mire vágysz? Keress munkát, még fiatal vagy. Az sem baj ha alulról kezded, majd feltornázod magad olyan helyre ami jó.

Kezdj el olyan terembe (is) eljárni ahol nők is vannak. Ott ismerkedhetsz.

Társkeresőzhetsz is. Csak ne nyavalyogj folyton , hogy csődtömeg vagy. Az nem szexi.

2018. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

#7-es.

Nőként te természetesen keresett vagy a vaginádért.

Egy lecsúszott nő kaphat faszt, de gy lecsúszott, ugyanolyan rossz helyzetben lévő féfinak hatalmas szerencse kéne hozzá.

2018. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a nők többsége nem phaszt akar hanem egy normális párkapcsolatot. Na, azt ugyanolyan nehéz találni.
2018. ápr. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!