Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 év együttélés után van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év együttélés után van még új lehetőség?

Figyelt kérdés

A gyerekek kirepültek, mi meg csak elvagyunk egymás mellett. Az asszony keze összenőtt a távszabályzóval. Szex kéthetente megszokásból. Kezd elegem lenni.

Persze ilyenkor mondják az okosok, hogy kapuzárási pánik.

Én meg úgy gondolom, hogy lenne még pár hasznos évem mielőtt az lesz az életem értelme, hogy a felkelés aztán kakálás sorrend ne cserélődjön fel.

Ha otthagyok mindent akkor én leszek a legnagyobb szemét, aki lecseréli az asszony egy fiatalabbra.

De nekem is csak egy életem van, aminek a hátralévő még élvezhető részét nem brazil sorozatokhoz igazítva szeretném leélni.


2018. máj. 18. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Fura azt olvasni, hogy egy senyvedő kapcsolatból pont a férfi akar kilépni - akinek elvileg a "boldogsághoz" elég, ha mosnak, főznek, vasalnak rá, az érzelmek meg csak a bajnak vannak. A GYK népe nem ehhez szokott hozzá :D
2018. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te már lecserélted egy fiatalabbra. Mi a kérdés? Gyáva vagy odaköltözni?
2018. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kevés olyan pár van aki 25 év házasság után is a fellegekben jár. Általában arról szól a házasság ennyi idő után amit Te leírsz.

Kivéve persze azokat a részeket,hogy:

amennyiben a gyerekek kirepültek vélhetőleg vannak unokák, már ha elérhető távolságban van a család

-van időtök közös programokra, és ezt anyagilag is megengedhetitek már magatoknak, kirándultok, nyaraltok, színházba/moziba jártok

-baráti társaságra is jobban van idő, Velük közös programokra.


Ezek valóban nem nagy élmények azoknak, akik a fiatalságuk bohémságát keresik ennyi idősen is, de akik nyugodt életre vágynak, és stabilabb kapcsolat megtartására, azoknak ez elég.


Ha 25 év házasság van mögötted kb. 45-50 éves lehetsz. Kereshetsz új kapcsolatot (nem is értem miért csak fiatalabb nőben gondolkodsz), de azzal számolnod kell,hogy sosem jön már vissza az az élmény amit annak idején fiatalabb korodban átéltél.

Mindig csak tepersz, bizonyítasz, alakítod ki ennyi idősen az új életedet, aztán lehet,hogy mégsem jön össze.Mert azért azt mérlegeld,hogy Te is változtál és nehezebben tudsz alkalmazkodni.


Hozzád hasonló korú nő vagyok, nem török pálcát fölötted, de merész lépés lenne mindent felszámolnod.

2018. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg beszéltél az asszonnyal erről? Randira vinni, közös programokat csinálni, színház, mozi, mittudoménmi? Ha nem hajlandó semmit se tenni, semmivel sem megfűszerezni a kapcsolatotokat, akkor nem te leszel a szemét, aki lecseréli egy fiatalabbra. Igen, neked is egy életed van, nem kötelező így leélned, ha van rá lehetőséged.

Mondom ezt nőként.

2018. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!