Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, fiatal férfiak! Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, fiatal férfiak! Meg vagytok elégedve a "mostani lányokkal", nőkkel? Nem hiányoznak a régebbiek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mint minden, az emberek is megváltoztak az évek során és régen nem feltétlen ilyenek voltak a lányok és a párok kapcsolata, mint most. Megváltozott a stílusuk, öltözködésük, a fiúkhoz való hozzáállásuk..


Kevésbé visszafogottak, nem olyan kedvesek, érzékenyek... Van, akinek inkább a régebbi típusú lányok "jöttek be"? Akik előzékenyek és akit nagyon lehet szeretni, férfinak lehet érezni magát mellette a férfinak. Visszafogottabb külsejű és sminkű, nem a legújabb divat szerint öltöző, mégis csinos, jó társaságnak nevezhető nőkre gondolok, aki kicsit le is mond az egyéni érdekeiről, hogy a férfinak segíthessen, támogathassa mindenben és mellette álljon. Remélem érthetően sikerült leírni...


2011. júl. 24. 11:04
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak azért nem hiányoznak mert én már megtaláltam a nagy Ő-t :) és ő is ilyen lány :)
2011. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
74%

"Van, akinek inkább a régebbi típusú lányok "jöttek be"? Akik előzékenyek és akit nagyon lehet szeretni, férfinak lehet érezni magát mellette a férfinak. Visszafogottabb külsejű és sminkű, nem a legújabb divat szerint öltöző, mégis csinos, jó társaságnak nevezhető nőkre gondolok, aki kicsit le is mond az egyéni érdekeiről, hogy a férfinak segíthessen, támogathassa mindenben és mellette álljon. Remélem érthetően sikerült leírni..."


Akikről te írsz azok a gyenge jellemű lábtörlő nők? Lemond az érdekeiről hogy érted éljen??? Minek? Mit adsz te neki, hogy ő neked éljen? Azért hogy lecseréld egy másikra 2-3 év múlva? Megéri ez egy nőnek? Csak azért hogy neked kényelmes legyen?

Nem vagy te egy kicsit önző???


Te miben támogatnál egy nőt, hogy neki is jó legyen??? Miben állnál mellette? Miben segítenél neki???

2011. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
71%
Jaj persze, régen minden tő tökéletes volt, mi? : ) Kedves, visszafogott, érzékeny, önfeláldozó, emellett természetes szépségű, satöbbi... : ) Ne legyünk eltévedve
2011. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok velük megelégedve. Régen talán még voltak olyan lányok, akiknek a belső értékek is számítottak, most már nincsenek. Ráadásul 90%-uk ribanc.
2011. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
50%

Dehogy nem hiányoznak,de nem abban az értelemben ahogy te írod.Szerintem ma is van mindenféle nő régebben is különbözőek voltak.

Engem ez a hülye divat zavar,hogy mindenki fogyni szeretne.Olyan laposak a csajok mint a deszka semmi nőies testalkat.Pedig szerintem a férfiak 99%-a azt szereti ha van mit fogni egy nőn.Idióta Sómen Norbi és hasonlók kitalálták ezt a baromságot és ráeröltetik a médián keresztül a hülye ízlésüket az emberekre.

Itt a gyakori kérdéseken is vékony lányok belinkelnek magukról képet és olyat kérdeznek hogy:Nagyon kővér vagyok,szerintetek fogynom kéne?

Norbit le fogom lőni:D

2011. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

11:38 nézd meg mennyi alaktalan dagi és duci lány van! Alig vannak normális, karcsú lányok! Szóval a mai lányok inkább dagik! Lóg ki a pólóból a háj, idomtalan alak, összeérnek a combok....erről ennyit.


A mai fiúk sem olyanok, mint amilyennek lenniük kellene: nem akarnak komoly kapcsolatot, csak hajtják a lányokat, sekélyesek, nem akarnak házasságot, családot, csak akkor, mikor már 35 évesek, és kiégtek mint a kályha. Akkor meg már annyira mindegy...

2011. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem ugyanabban a dimenzióban létezünk:)))
2011. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
11.27 egyáltalán nem értette meg a lényeget, de a többiek igen. Köszi a válaszokat, várok még, akinek van erről véleménye írjon! Köszönöm.
2011. júl. 24. 12:20
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hiányoznak:( Főleg, hogy az a kevés, aki legalább nyomokban hasonlít rájuk, azok is ilyen tajtékparaszt bunkókkal, vagy emós k*csögökkel vannak... komolyan mondom, az, hogy ezek lehetnek nyerők a csajoknál, komolyann fejtörést okoz, mint a Bermuda-háromszög rejtélye...
2011. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
81%

11:27 - A kérdező hölgy! Kedves felháborodott szőrös öreg feminista!


A média a nagy szocializmus szétszakadása óta azon mesterkedik hogy minél romlottabbá, elvetemültebbé tegye a fiatalságot és ez manapság érte el a legszebb gyümölcsét.


Homokos vasalthajú emóboyok és idióta partyk*rvák. Ez a mai fiatalság tömören. A 14 évesek üzenete : Dobd ki a cicit, ha lehet a valódinál is hülyébbnek tettesd magad és nagyon jó pléjbojos pucckirálynő leszel.


Áldom az eget hogy megtaláltam a helyi egyetlen kivételt.

16/f

2011. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!