Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen, a volt barátnőm? Hiányoznak a régi szép idők.

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja szakítottam a volt barátnőmmel,de ebben az exem segítségét kértem,mert nem mertem neki,megmondani,hogy vége.:S A lány azt mondta,oké semmi jel nem utal,arra,hogy megharagudott volna rám.. De mióta szakítottunk,nagyon megváltozott,mindig elkerül az utcám,ráírok msn-en visszaír egy óra múlva,facebook-on ha közzéteszek az adatlapján valamit pl.egy zenét,kitörli,nem is reagál rá,mint régen..Ha bajban vagyok,leszar,felém se nézz már.. Tök semleges velem.:S Ez nekem fáj,mert régen ő volt a legjobb lány barátom,mikor meg "beleszerettünk egymásba" akkor ő volt a barátnőm,de egyben a legjobb barátom is,jó volt vele.. Csak a távolság miatt nem tudtunk olyan sűrűn találkozni,ahogy mi szerettük volna.Ezért szakítottam vele,igaz az exemet kértem meg,hogy segítsen :S Mit tehetnék,hogy minden a régi legyen??
2011. máj. 2. 21:10
 1/8 A kérdező kommentje:
*Kihagytam,hogy az exemmel,összejöttem miután segített nekem,hogy szakítsak vele.
2011. máj. 2. 21:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Első gondolatom te egy Papirp.cs vagy.

Gonodlkozz már.

1. Te szakítasz vele.

2. Az exed közreműködésével.

3. Aztán összejössz az exeddel.

Na mégis szerinted miért nem kiváncsi rád?

2011. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jogos.. De bocsánatot kértem,és megkérdeztem,hogy haragszik-e rám ezért?Azt mondta nem.. :S
2011. máj. 2. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Te mekkora egy gyökér vagy, és most enyhén fejeztem ki magam. Már hogy ne lenne neki baj? El se tudod képzelni, hogy valójában mennyire bántja a dolog, és hogy valószínúleg vérig van sértve. Fordított esetben hogy éreznéd magad?

Szerinted milyen érzés neki, hogy nem kell neked, kidobod, nem szereted, neked az exed kell?

Fel kell dolgozni a szakítást, azt hogy nem kell neked + az exed jobb lánynak találod. Ennél nem is lehetne megalázóbb.

Ne haragudj, de nagyon nagy marha vagy.

2011. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ha egyszer vége van köztetek, akkor mit akarsz? Arra nem gondoltál, hogy neki fáj ez az egész és el akar felejteni? Hagyd békén a fenébe... és igazuk van az előző hozzászólóknak: ez szemétség volt, amit tettél, hogy összejöttél az exeddel...lehet hogy azt mondja hogy nem haragszik. Az csak egy dolog...haragudhat utálhat és csalódhatott is benned. Ne várd, hogy ti majd puszipajtások lesztek...
2011. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem h ez fake... ha nem akkor meg ritka nagy g.ci vagy.
2011. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
te olyan szinten érzéketlen tuskó vagy, hogy az hihetetlen. komolyan, ilyet én még nem láttam. szerintem ugorj fejest a betonba, meg sem érzed.
2011. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kidobtad. Összejöttél az exével ergo megaláztad és vérig sértetted. Ő megpróbál nem haraggal elválni csak szépen csendben lelépni és elfelejteni egy ilyen tuskót örökre ..erre te meg irogatsz neki, keresed stb. Hagyd békén szerencsétlent.. rohadtul megbánthattad csak ő még így sem volt olyan paraszt, hogy megbántson téged ezért nem mondott semmit. Amúgy valószínű, hogy a háta közepére se kíván....
2011. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!