Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy a lányok olyan férjet akarnak, mint az apjuk?

Figyelt kérdés

Tuti nem olyat akarok.

Egy hétig nem bírnám olyan ember mellett, mint anyám apám mellett.


2018. máj. 20. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

En ezt meg nem hallottam ,de isten ments meg egy olyan embertol, mint az apam. :D

L

2018. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Jó ez ugyanolyan baromság, mint a "fiúk olyat mint az anyjuk"...


Mindkettő óriási baromság, egyedül a (szerintem beteg) látens elekta/ödipusz komplexusos embereknél van így, de másoknál...


Pl. ha valakinek egy batár alkesz az apja az olyat akar majd? Nem.


Ha valakinek az anyja olyan, mint Sintér igazgató anyja az olyat akar majd? Naná, hogy nem.


Bár vannak kivételek. Apám második felesége egy nagyanyám-klón viselkedésre.


Én személy szerint, még a névegyezőségért se vagyok oda, zavaró.

2018. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a megállapítás csak egy csomó hülye pszichológus vesszőparipája, de attól még egyáltalán nem igaz.
2018. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Apám sajnos jóindualtú,de tutyimutyi ,élhetetlen,sokan átverik.

Nekem mindig is az erős,vezető típusú,határozott pasi tetszettek.

2018. máj. 20. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan, hogy ha az apuka tele van olyan tulajdonságokkal amiket nagy általánosságban keresnek a nők a férfiakban, akkor rá lehet húzni ezt, hogy a lány olyat keres mint az apja.


Ha egy kiállhatatlan, határozatlan, kevésbé férfias egyén az apuka, akkor jön az a duma, hogy az apja ellenpélda a lánya számára, tehát tudat alatt direkt az apja ellenkezőjét fogja keresni.


Teljesen egyéni dolog, nem mondom, hogy a család amiben felnősz nincs hatással arra, hogy te hogy alakítod ki később a sajátod, de nem lehet mindent erre fogni.

2018. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az eddigi tapasztalataim alapján ebben van némi igazság, de főleg a külsőségekre vonatkoztatva. Akinek az apja szakállas/szemüveges/magas/kövér stb, az nagyobb esélyel fog vonzónak találni egy ugyanilyen jegyekkel rendelkező fiút.
2018. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
apám magas barna,nekem dafke is magas szőkéim voltak eddig
2018. máj. 20. 15:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :D Majd mikor elkezd ketyegni a "biológiai órád", akkor majd jó lesz egy nyugodtabb apafigura is. :)
2018. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valamelyik hlye kitalálta és terjeszteni kezdte.


(Sem rám, sem a barátnőimre nem igaz ez, még anyukàm is teljesen más típusú embert választott anno, mint papàm volt)

2018. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nok nem akarnak tudatosan olyant , viszont tudat alatt 90 % ban olyan szemelyisegut vagy hasonlot szoktak talalni .. en is ezt vettem eszre volt nom apja es koztem sok kozos vonas van szemelyisegben..
2018. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!