Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hagyják békén barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagyják békén barátnőmet a munkahelyén. Mi lenne a megfelelő lépés?

Figyelt kérdés
Van egy pali, aki állandóan közeledni próbál barátnőmhöz. A párom már ezerszer elmagyarázta neki, hogy fejezze be mert idegesítő. Olyan, mintha a falnak beszélne. Főnöknek hiába szól, le se szarja csak a munka legyen kész. Azon gondolkodtam én beszélek a főnökével, hogy vagy leállítja vagy magam jelentem fel a céget. Viszont attól félek akkor párom ütné meg a bokáját miattam. Végső esetben felpofoznám a faszit, hogy észhez térjen de próbálok ésszerű maradni. Mit tegyünk?
2018. máj. 20. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2018. máj. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Rég nem lennék ilyen munkahelyen ahol a főnök ennyire semmibe vesz.A palinak azt mondanám hogy vagy befejezi,vagy feljelentem szexuális zaklatás címen,ha ebből se ért,akkor pár pofon neki és munkahely váltás.
2018. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem a céget kell csesztetni, hanem a csávót. Oda kell menni, riodalmat csnyáni!

31/f

2018. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

mondd a csajodnak, hogy hozza ki terepre azzal, hogy "nyit" felé...


tali vmelyik olcsó felszerelésű kocsmában

2018. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

fúj mekkora csicska vagy te.

feljelentés meg főnöknek szólni?

keresd már meg a tököd te férfiak szégyene!

2018. máj. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Viszont csak a barátnőd tehet jogi lépést, te nem.

A verekedést nem javaslom, csak magadat sodrod bajba vele.

2018. máj. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőd helyében "elmagyaráznám" neki, hogy hagyja abba, de olyan stiílusban és hangerővel, hogy neki lenne kínos a felhajtás. Aztán ha folytatná, "elmagyaráznám" neki még egyszer, vagy ahányszor csak kell. Hamar elunná. Ha nem áll le, az szerintem azért lehet, mert a barátnőd túl finom vele. Eressze ki a hangját, hadd harsogjon a környék. Ha a főnök rászólna emiatt, meg lehet mondani, hogy mivel ő (a főnök) nem tesz semmit, elintézi maga.

36N

2018. máj. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A főnöknek nincs főnöke? Lehet szólni neki is, hogy x zaklatja, y pedig nem teszi helyre.

Jelezze a közvetlen felettesének, hogy a pasi akadályozta a munkában. Az ideje nagy része arra megy, hogy hárít, és persze addig a pasi se csinál semmit. Tegye helyre.

Ha ez se működik, akkor érdemes elgondolkodni, hogy megéri-e maradni. Mifelénk folyamatosan van üres állás, egy héten belül simán lehet munkahelyet váltani.

Azt gondolja végig a barátnőd, hogy ha nincs következménye, akkor egyre bátrabb lesz a pasi, ki tudja, meddig megy el büntetlenül.

2018. máj. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 peca1000 ***** válasza:
Szénegyítse meg nagy hangon mindenki előtt. Pl: Józsi, azt hallottam, hogy 5 centis a farkad! Mit kezdjem egy ekkora nudlival, hintsem be cukorral? És röhögjön. Ha nem válik be, mond neki, hogy be fog jönni a férjem, és mindenki előtt elveri majd. Ha nem hiné el, hívd fel őt előtte és kérdezd meg a párod; hogy ma mikor tudna bejönni, hogy megruházza ezt a kis p@cst?
2018. máj. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Próbálta már azt is. Múltkor üvöltött vele az udvaron, úgy, hogy kint volt mindenki. Főnök pedig csak 1 van. Sajnos ez ilyen kis cég egy kis településen, ugrálni nem igen lehet a munkahelyek között. Nagyon értetlen és idióta az emberünk, egyszerűen nem képes felfogni a dolgokat..
2018. máj. 21. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!