Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy munkahelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy munkahelyen egy nőt sokkal jobban zavar az, hogy ha kiderül róla, hogy egy férfival randizgat ugyanonnan. Ez amiatt lehet, hogy a nők ilyen tekintetben sokkal érzékenyebbek mások véleményére?

Figyelt kérdés

Nem lehet örökké eltitkolni egy kapcsolatot zárt közösségben, főleg ha kisvárosról van szó, ha találkozgatsz valakivel bármikor lebukhatsz bárhol.


Vagy ez csak a "kapcsolat" legelején jelenthet problémát? Amitől esetleg nem is lesz semmi a dologból?



2017. nov. 28. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez cseppet sem függ össze.

Ennek inkább más oka lehet, mert ez azért eléggé úgy jön le, hogy nem vállal fel téged a barátai/kollégái előtt.

2017. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez szerintem elég durva következtetés lenne, én inkább arra gondolok, hogy nem akarja, hogy a többi nő erről pletykáljon egész nap. Mivel elég sok nő dolgozik a munkahelyen.
2017. nov. 28. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fél hogy a férje, vagy a másik pasija megtudja.
2017. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a cég feje egyszer kijelentette, hogy nem díjazná, ha két kolléga között szerelem szövődne cégen belül. Kis cég, azt alkalmaz, akit akar. Nem mintha bármelyik kollégámmal közelebbi kapcsolatba akarnék kerülni, de még ha akarnék is, vagy bárki akarna, akkor is ott egy ilyen gát, hogy mi van, ha az állásomba kerül?
2017. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

A többi pletykafészektől tart, SzVSz.


És hát aki dolgozott akárcsak közepes méretű munkahelyen, az tudja, hogy a nők úgy fúrják egymást, hogy ihaj.

2017. nov. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem tartom szerencsésnek, ha munkahelyen épülő párkapcsolatokat.

Nem tesz jót a munkának és bármennyire is nagy a szerelem a kezdeteknél, idővel terhes lesz a másik 24 órás felügyelete.

2017. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. dec. 1. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!