Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a párotok soha nem akar bemutatni Titeket a családjának, mert utálja őket?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Legfontosabb kérdés hogy miért utálja őket. De sajnos sok olyan család van ahol ez teljesen érthető. Bár ha mindenkit utál benne, akkor ott lehet inkább vele van a baj...
2018. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Eddig minden barátnőm megértette.
2018. máj. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Gebasz van és elgondolkodnék, hogy miért választottam egy gyűlölködő társat.
2018. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek én csak örülni tudok

Utalom a kínos kötelező családlatogatasokat kötelező bajcsevegést a semmiről a jópofizast.

Eddig meg senkit nem mutattam be itthon és nem is fogok

Én sem mentem senki családjához

2018. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván ha van erre érthető indoka nem gond. Ha ezek szerint nem tartja velük a kapcsolatot, később se fognak összejárni. Ez esetben bemutatkozni is felesleges.
2018. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Legalább ő biztosan megérti azt, hogy én sem tartom a kapcsolatot a saját családommal, sőt, még a kötelező rokoni jópofizásokon se kell részt venni és nincs, aki bele akarna szólni az életünkbe, szóval csak nyernék ezzel. Persze sajnálnám, hogy neki is undorító szemét család jutott, de amennyiben feldolgozta a gyerekkorát, akkor semmilyen negatív hatása nem lenne rám a család hiányának, sőt.
2018. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy köszönöm, hogy illemből nem tesz ki egy rakás embernek, akiket utál. Ha őt nem érdekli a családja, engem sem.
2018. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt párom apját másfél év alatt nem ismertem meg, és ha nem megyünk szét más okokból, valószínű hogy soha nem ismerem meg, vagy legfeljebb futólag töltök vele 5 percet véletlenül. Szülei elváltak, 12 éves kora óta felé se nézett a páromnak, néha sms-ben jelentkezett meg hívogatta de közben gyerektartást alig volt hajlandó fizetni, átjelentette magát minibálbérre a cégében meg feketén intézte egy csomó ügyét hogy kevesebbet állapítson meg a bíróság, míg az anyja halálra dolgozta magát tanárként két állásban (plusz háztartás) hogy mindene meglegyen


Őszintén, megértem hogy nem kíváncsi rá, nem éreztem sértve magam hogy nem mutatott be

2018. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!