Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemutat a családjának. Majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemutat a családjának. Majd nem keres. Mit akar? L/17

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken suli után volt még egy órám a buszomig, az osztálytársammal F/17 voltam..nem vagyunk együtt, de kedvelem. Neki mennie kellett, egy kisebb összejövetelre, segítenie kellett pakolni, hívott hogy menjek én is. Mondta hogy ott lesz a nevelőapja, s a nagymamája. Onnan elküldtek minket a nagyapukájához, így vele is megismerkedtem..mindenkinek az jött le hogy a barátnője vagyok. "ő az unokám barátnője!", "kedves barátnőd van", "szép barátnőd van" s ő csak mosolygott, egyszer sem ellenkezett, én meg hiába tettem, az hitték szerénykedem..este írt hogy másnap találkoznék e vele, elmentem..elvitt hozzájuk s bemutatott az anyukájának is..jól éreztük magunkat..viszont szombat óta nem keres..megkérdeztem tőle hogy miért nem elkenkezett, hogy a barátnőjének hittek? Hozzátettem hogy nem mintha ellenezném, de semmi, nem válaszol, s arra sem reagált hogy talit akartam hogy megbeszélhessük. Mit akar? nem értem hogy mit szeretne? Miért mutatott be a szüleinek? (tervben volt hogy bemutat a legjobb haverjának is)

2013. dec. 24. 18:57
 1/3 zotanbro ***** válasza:
semmit
2013. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet megijedt

hagyd hagy jelentkezzen ő

2013. dec. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A srác töketlen egy kicsit... Van kedved beszélgetni?:D Tudom, hogy nem ide illik a kérdés, de sajnos unatkozok. :(


18/F - Ha gondolod írj. :D

2013. dec. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!