Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom be akar mutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom be akar mutatni a családjának. Hogy viselkedjek? Mit NE csináljak semmiképpen? 16/L

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, ő az első barátom (ő 17 éves). Neki már több barátnője is volt előttem, de még egyiküket se mutatta be, én leszek az első.

Félek, hogy elrontom majd a dolgokat...

Mit csináljak? Vagy mit ne csináljak?

Nektek hogy zajlott az első bemutatás?


Köszönöm a válaszokat!

16/L


2013. jan. 29. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne köpj a padlóra.
2013. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ne rúgj be,ne hányj le semmit.

amúgy meg kedvesen mosolyogni kell,érdeklődőnek látszani,és felszabadultnak.akkor minden rendben lesz

2013. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ne jatszd meg magad! Add onmagad es jo lesz minden!:-)

18/l

2013. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Legyel kedves, mosolygos, ne beszelj tul sokat, akkor nem ronthatsz el semmit :)

Legyel segitokesz, pl. ha esztek is, akkor segits leszedni a teriteket.

Beszelgetes kozben legyel erdeklodo, tegyel fel kerdeseket.

Sok sikert :)

2013. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Fura,hogy 15 éves vagyok,nincs barátom de mégis tudok tanácsot adni neked :)

1. Illedelmes legyél!Szerintem még ha fiatalok is ne tegezd le őket , köszönj 'Jó Napot'-t kéznyújtás xy vagyok,örülök,hogy megismerhettem, ilyet is rakhatsz a mondandód végére de ezt kihagyhatod:)

2. MINDIG mosolyogj! Így egy aranyos kislánynak fogsz megmaradni a szemükben,ha elmész

3. Ne ragaszkodj annyira a barátodhoz. Persze odabújhatsz hozzá,megfoghatod a kezét,hogy tudják a kicsiny fiúk jó lányt válaszott,aki szereti.De ne lógj a nyakán egyfolytába,ne smárold le a szülők előtt...

4. Nyugodtan beszélj a szüleivel,mesélj a családodról,hobbidról,suli stb.. az életedről!:) Úgyis adni fogják a témát ők is ..

Remélem tudtam segíteni!Sok sikert!!:) Szorítok,ne legyél ideges.

2013. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! :)
2013. jan. 29. 20:29
 7/16 anonim ***** válasza:

5. válaszhoz:


+1) Az öltözéked ne olyan legyen mint amiben diszkóba indulsz. Ne lógjon ki semmid, s ne látszódjon, a tangád pántja stb. Nem kell apáca jelmez, de ne legyen kihívó semmilyen szinten. ;)

2013. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
és a gázokat is érdemes benn tartani...
2013. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
"Mit NE csináljak semmiképpen?" Gyereket:-).
2013. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ne sz@rj a szoba közepére.
2013. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!