Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az osztályb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az osztályból a legcsúnyább, legjelentéktelenebb, legvisszahúzódbóbb lányok mennek legelőször férjhez és szülnek gyereket?

Figyelt kérdés
Olyanok,akikre nagy összegben fogadtam volna,hogy na ők aztán sosem.
2018. máj. 22. 15:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

Pontosan, az az oka, hogy nem válogathatnak :) Érdekes, pont ez a helyzet az én volt alsós osztályomban is, ott csak 3-an voltunk lányok, és pont a csúnyácska megy férjhez először közülünk idén :D A másik lány gyönyörű, ő is el van jegyezve, bár majd csak pár év múlva akarnak esküvőt, én viszont külföldre költözök diploma után és majd csak ott akarok pasit(volt már több kapcsoltom amúgy, de nem éreztem őket az igazinak, meg én nemis akarom elkapkodni ezt az egészet, nem kerget senki).

22L

2018. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Wao,ti aztan gusztustalanok vagytok a javából. Semelyik embertársamra nem mondanám,hogy jelentéktelen. Undorító alakok vannak ezen az oldalon...
2018. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%

A szép nőktől sok pasi fél, no meg előítéletesek velük szemben: biztos anyagias, nehéz megtartani, nem hűséges, nem tud főzni, folyton kényeztetni kell(ruhák, nyaralások, stb.), különben otthagy - a szolíd, átlagos vagy csúnyácska lányokkal való kapcsolat meg előrevetít egy nyugis, stabil közös életet, ahol szinte biztosan nem kell folyton más udvarlókkal birokra menni, dominálhat az otthon melege és a belső értékek. Őket meghódítani is nagyságrendekkel könnyebb, nem igényel annyi "melót".


Meg aztán a csinos nők féltik az alakjukat, tudják, hogy az a vonzerejük kulcsa, ezért sem akar sokuk gyereket.

2018. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

#10 “jelentéktelen tanulógép”


OMG, neked aztán elk*rt értékrended van:D Õ nem tehet róla, hogy neked az jelentékes, aki a diszkóban rázza magát és suli után kocsmázik, pasizik össze-vissza.


Szerintem inkább az jelentéktelen, aki nem tanul és mūveletlen bunkó. Na de kinek hogy.

2018. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%

Egyetértek sok hozzászólóval, egyrészt a szépek válogatósabbak, másrészt sok fiú inkább választ egy kevésbé szépet, mert félnek a szép lányoktól. Én nem vagyok egetrengetően szép, de vörösödött már tőlem el férfi tetőtől talpig, aztán választott valakit, aki mellett nem érezte magát ennyire kényelmetlenül. Én meg beledöglöttem. Persze én is hibás voltam, mert nem bátorítottam eléggé, én is védtem saját magamat.

Most 20 évvel később találkoztam először olyan férfivel, aki jobban véd engem, mint én saját magam, hát ez se túl könnyű helyzet:(

2018. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13%

Azt vettem észre, hogy ezek a lányok szeretetéhesebbek, bizonyítani akarnak és kapcsolatfüggők. Suliban nem voltak népszerűek, nem élték át a nagy szerelmet (maximum plátóit), aztán amikor rátalálnak valakire, próbálják összehozni a tökéletes tündérmesét, amire mindig is vágytak.

A gimis osztályomból az első ember, aki megházasodott (nem akarom bántani, sajnálom szegényt), elég szőrös volt. Mindenhol. Az arca és az alakja is elég érdekes.


Akik pedig azzal jönnek, hogy a férfiak félnek a szép lányoktól... Adjatok már a cuccból nekem is! :D A szép lányok nem harapnak és egy csomó srác nyomul rájuk.

2018. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%

Még jó, hogy mindenkinek más az ízlése. Az, hogy szerinted X lány nem szép, másnak még lehet ő a legszebb. Jelentéktelen ember pedig nincs. És nem szabad a viselkedést sem semmibe venni... ismerek egy gyönyörű arcú és jó alakkal megáldott 30 (!) éves nőt, de akkora paraszt szövegei vannak, buta, és hisztis, hogy 1 évnél tovább nincs meg egy pasija!

És a magukat gyönyörűnek képzelő nőkkel ez a baj, hogy annyira el vannak szállva maguktól, hogy a kutyának sem kellenek.

2018. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
Én is "jelentéktelen" lány voltam általánosban és gimnáziumban is, gondolom. Igazából én nem tartottam magam annak, de nyilván sokak szerint az voltam, mivel nem üvöltözem, sikítoztam, játszottam az agyam, nem jártam bulizni, nem volt barátom, legfeljebb szerelmes voltam olyan fiúkba, akihez hozzá sem mertem volna szólni. Nem szexeltem, még csak nem is csókolóztam a mai napig sem. Nem öltöztem feltűnően, nem sminkeltem, nem festettem a hajam. Nem jártam sulis programokra, csendes, visszahúzódó voltam(vagyok), a pár barátommal beszélek. Tényleg nem voltam valami szép gyerekként, mert inkább felnőttes arcvonásaim vannak, amik elég ocsmányok egy gyereken, de felnőtt létemre szerencsére már kialakult egy átlagos külsőm. Mindig sokat tanultam, most orvosira járok, úgyhogy meglett az eredménye. Eszemben nincs összeházasodni az első pasival, aki bepróbálkozik nálam, hacsak nem pont ő lesz a "lelki társam". Attól, hogy "jelentékteken" vagyok, még lehetek annyira igényes saját magamra, hogy csak olyannal jövök össze és szaporodok, aki tényleg tetszik kívül-belül (és én is neki) és nem a "maradékkal", aki már semelyik más nőnek sem kell. Ha pedig nem találok ilyen férfit, akkor szívesebben vagyok egyedül.
2018. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nos, maradjunk annyiban, hogy az okos emberek számára kérdező, te csak egy alja ember vagy, nem több. :-) De mit lepődök meg rajtad meg a többi válaszolón? Magyar mentalitás. Taposd el a másikat, bántsd a másikat, azért mert más, mert neked csúnya, stb.

És ki nem sz-rja le, hogy ki hogy néz ki? Számomra te vagy ocsmány belülről. Volt ilyen osztálytársam, nagyképű f-sz bunkó, ő szólt be nekem ilyet, tudod ki lett belőle? Egy nulla, senki kis drogos, olyan, aki akkor is volt, amikor még tinédzser volt.

2018. máj. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Gyk szint:

Leírtam normálisan azt, hogy mit tapasztalok a környezetemben. A válaszom 10%-ban hasznos.

Leírta egy lány több soros önfényezésen keresztül, hogy ő mekkora király és mennyire megválogatja a pasikat. A válasz 82%-ban hasznos.


Őszintén: MIÉRT?

2018. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!