Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mitcsinálnátok?

Figyelt kérdés
Három éve együtt vagyok a férjemmel voltak neki előtte drog problémái de abba hagyta mostanába már megint csinálta sajnos nem tudom mit tegyek úgy érzem magam mintha átvertek volna szeretem nagyon ő is szeret és megigérte hogy nem fogja csinálni de nem tudom mitévő legyek valaki volt már így? És mit tett?

2018. máj. 23. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan mint az alkoholizmus, vagy még rosszabb, nagyon kevés embernek sikerül kijönni belőle. Azt gondolom, hogy csak orvosi segítséggel van esélye rá...
2018. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Függőségből függőségbe. Örök függő marad. Ez nem ilyen egyszerű, ahogy Ő előadja, hogy majd érted egyiknapról a másikra leáll. Nyílván, annak is megvan az oka, hogy újra elkezdte, de kitudja mióta csinálja, csak Te most érzékelted, hogy csinálja és így nem tudta tovább titkolni. Eldöntheted, hogy egy függővel élsz, és nem tudhatod, hogy mikor milyen indokból de mindig újra és újra elkezdi, vagy keresel egy tiszta elmével rendelkező embert.
2018. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bevalotta hogy 2szer csinalta. Többször nem ha már kiderül szerintem nem hazudik mivel nem észre vette hanem ő mondta el egynagy veszekedés közben.
2018. máj. 23. 10:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem észrevettem hanem ő mondta el*
2018. máj. 23. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!