Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mitcsinálnátok ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Januárba megismerkedtem egy fiúval és elkeztünk járni a kapcsolat 5 hónapig tartott és szakitottunk aztán egy hónapig nem is tartottuk a kapcsolatot de aztán megkeresett és újra elkezdtünk találkozgatni és bevallotuk hogy még mindig szeretjük egymást. elakartam hivni a közeli tóhoz aztán láttam h az üzenő faljára irt egy csaj pár szivecskét és montam neki h akkor menjen azzal a csajjal a tóhoz és össze vesztünk úgy mond rájöttem a "sötét titkára" ...... Most kibéküljek vele?? vagy ti még járnátok ezek után még vele?? bocsi a helyesirási hibákért csak siettem, elsősorba lányok válaszát várom.
2012. júl. 30. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:

találkozzatok személyesen,hogy el tudja mondani élőben,hogy mi volt ez a dolog.

arról nem tehet,hogy bejön másnak is.

nem biztos,hogy több is van a dologban.

sötét titok:D....para indul:D

2012. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de most nem lehet vele beszélni mert elég ideges valószinűleg és azt mondta h soha többé nem akar látni vagy várjak pár napot hát ha addig lenyugszik??
2012. júl. 30. 01:23
 3/7 A kérdező kommentje:

* valószinűleg azért mert rájöttem a dologra

bocsi ez kimaradt

2012. júl. 30. 01:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy 12 évesek vagytok... bár az írásod inkább 7 évesé.

Tanulj meg először magyarul, és azalatt fel is nősz egy kicsit.

2012. júl. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés....lehetne normális válaszokat adni??://
2012. júl. 30. 01:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatjuk, bár már olyat is kaptál.

Tehát nem az a kérdés, hogy lehet-e járni egy ilyen fiúval - hanem hogy bármilyen fiú akar-e járni egyáltalán egy ennyire bugyuta lánnyal?

Vagy szerinted egy fiút, akire ránéztél (még nem is jársz vele szinte!) - meg se nézhet már egy másik lány? Hozzá se szólhat?

Ha valaki hozzászól - lehet, hogy ő nem is akarta - te már dobod is őt?

2012. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De itt hitegeti velem h szeret aztán meg elkezd egy mási lánnyal járni.....
2012. júl. 31. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!