Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha a párotok egy veszekedés miatt kizárna titeket az erkélyre egész éjszakára, ráadásul meztelenül, és csak hajnalban engedne be? 23/F

Figyelt kérdés
azóta nem szóltunk egymáshoz, de annyira ledöbbentem rajta, h nem is tudtam. még h 1 órára azt mondom ok de hogy szemrebbenés nélkül tűri h ott dörömbölök. persze feltűnést meg nem akartam kelteni mivelhogy kínos lett volna, az erkély meg egy hülye franciaerkély, még egy szék sincs.
2018. máj. 23. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem én leugrottam volna, ha nem túl magasan van.
2018. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Minimum berúgom az ajtót vagy ha van kéznél valami azzal töröm be az üveget.
2018. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
A helyedben kapcsolatnak meg végett vetnék.. Ez nem hiszem, hogy normális lenne.
2018. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Én is kizárnám a lakásból, de én örökre.
2018. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Én biztos beütöttem volna az ajtót.
2018. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt a párod vagy gyerek? Fizikai agresszió volt?

Egyfajta büntinek szánta biztosan, de eléggé gyerekes viselkedésre vall, ha nem egyfajta övédelemként alkalmazta.

2018. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

1. A párom beütötte volna az ajtót.


2. Én a párod fejét ütném be. Komolyan nem normális. Remélem szó nélkül kidobod a bánatba. Vagy minimum te is kizárod :D

2018. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Egy rokonom pontosan így fagyott halálra, kizárta a nő télen, ruhátlan.


Ehhez nincs joga, mert a kozmikus szabad akaratodat gátolja és a szabadságjogaidat sérti meg.Az, hogy ilyenre vetemedik azt árulja el róla, hogy nagyon messzire képes elmenni azért, hogy neki legyen igaza.


Ezt ne tűrd el soha senkinek.

2018. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Elég szomorú, hogy felteszed ezt a kérdést. Hogy lenne normális?

A bántalmazás egyik formája. Így akart megalázni és "megnevelni". Undorító. A kutyákkal szokás max. ezt eljátszani, nem pedig a partnereddel akit állítólag szeretsz... A helyedben azonnal szakítanék. (Ja, és 1 órára sem lett volna oké)

2018. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"még h 1 órára azt mondom ok" ???????????


Még 1 órára SEM OK!!!! Normális ember nem csinál ilyet a másikkal!!


Azonnal szakítanék. Ha ő lakik nálam, kizárnám, és a cuccait kipakolnám az ajtó elé, ha én laknék nála, azonnal pakolnék és mennék.

2018. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!