Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor érdemes maradni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes maradni és mikor menni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy kapcsolatod, a múltban nagyon nagyon sok hülyeséget elkövettetek egymás ellen, nem volt egy egészséges kapcsolat ti mégis együtt maradtatok, mert szerelmesek voltatok és nem fájt eléggé. Volt, hogy haragotokban viszont, hirtelen felindulásból azt mondtad legyen vége, amikoris a kedvesed észbe kapott és változtatni kezdett. Látod nap, mint nap, hogy tényleg változott és akar is, érted. A csillagokat lehozza neked az égről ha azt érzi téged az boldoggá tesz. Már nem ő az első saját magának, hanem te és ezt viszonzod is. Mindig azt nézitek, hogy közösen mi a jó, fejlődtök egymás mellett folyamatosan és úgy működik az egész, ahogy működnie kellett volna az elejétől. Bántalmazó kapcsolatból sok energiával és sok segítséggel de lett egy egészséges kapcsolatod viszont eltelt rengeteg idő és mostmár csak szereted. Néha eszedbe jut még a múlt, kicsit befordulsz de beszéltek róla és működik tovább az egész. Nem vagy benne biztos, hogy már szerelmes vagy de az biztos, hogy nagyon nagyon szereted. Mennél vagy maradnál?
2018. máj. 24. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan "megszoktam a szart es mar jonak is latom, mert neha van benne valami jo" c. tipik ket fillert nem ero dramakapcsolat. Bele sem mentem volna, nemhogy sokaig huzzam benne az idomet.
2018. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maradnék. Kihűlt érzelmeket vissza lehet hozni, ez saját tapasztalatom. Igaz megvan ennek is a fortélya.

Viszont a bántalmazó kapcsolat az elég érdekes. Abban én nem biztos, hogy maradnék, még akkor sem ha "megjavult".

2018. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor kellett volna menni, mikor sz.r volt.

Így, hogy helyre lett hozva, maradnék.

2018. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fura lennél ha hagynád megjavulni a kapcsolatodat...nem örvend akkora támogatottságnak mint a szakítás..


neked is oda kellene kapcsolnod, hogy szerelmes lehessen az új éned az új énjébe


ő már nem az aki bántott..nem csinálná újra ha tudná előre, hogy boldogítani boldogság

2018. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennék, nem vagyok megbocsájtós típus akkor sem ha addigra minden rendben lenne... mellesleg a régi dolgok folyamatosan felkerülnének.
2018. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!