Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a gyerekeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a gyerekeket, nem akarok saját, de a feleségem igen. Érdemes bevállalni, vagy nem fogok tudni helytállni apaként, ha eleve kizártnak tartottam mindig is, hogy gyerekem legyen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 11:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Én se szeretem őket.És nem létezik senki,aki miatt bevállalnám.Csak azért meg nem fogom,hogy más vágyát kielégítsem.Öngyilkosság.De majd itt írnak majd olyanok,akik szerint a gyerek a legfontosabb az életben.
2018. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem arról van szó, hogy nem fogsz helytállni, hanem nyűgnek érzed majd a kötelességeket, amik ezzel járnak, nem örömmel veszed ki a részed a családi dolgokból. Ami részedről tök érthető lesz, viszont további konfliktust szül majd a feleségeddel, hogy miért így vagy úgy csinálod a dolgokat.

Szerintem felesleges belevágni így, hosszú távon kicsi rá az esély, hogy nagy boldog család legyetek.

2018. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Komolyan, az ilyet sose értettem. Elveszetted őt, miközben merőben ellentétesek a jövőről alkotott nézeteitek.

És ezt tudtátok házasság előtt? Vagy lapítottál mint sz..r a fűben? Ha nem közölted vele, akkor egy ritka sz..r alak vagy, becsaptad őt.


Egyébként senki se úgy születik, hogy már 100%-os szülő, az idővel jön meg!

2018. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Úgy inkább ne vállald be, hogy "a kedvedért" mert egy gyerek nem olyan mint egy háziállat amit megtűrsz.Ha nem tudsz majd apaként funkcionálni és elfogadni őt, szeretni, akkor később komoly pszichés problémái, érzelmi törései lehetnek.


Érdemes lenne feltárni a gyerekekkel szemben érzett ellenszenved gyökér okát.Mi bajod így első nekifutásra a gyerekekkel?

2018. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Én sem szeretnèk, de én olyan partnert kerestem, aki szintén ugyanígy gondolkodik. Soha nem értettem, amikor emberek ujjongva visítoznak, hogy a gyerek az életük értelme.... bár mo djuk mindig rájövök, hogy azok mondják ezt, akiknek se karrierjük, se céljaik, se életük.
2018. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Ezt mondjuk házasság előtt tisztázni kellett volna.
2018. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Tudta mindig is, a kezdetek óta.

Az elején felajánlotta, hogy akkor legyen ez, ne vállaljunk gyereket, úgy tűnt ebben benne van.

Aztán összeházasodtunk, és azóta megint napirendre került a téma.

2018. ápr. 20. 11:41
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egy ilyen dologban létezik kompromisszum.


Váljatok külön - számodra nyűg lenne a gyerek, ő pedig boldogtalanná válna, ha sosem lenne babátok. Egyikőtöknek sincs joga a saját akaratát a másikra erőltetni - sem neked, sem pedig neki.


22/N

2018. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Még csak pár hónapja házasodtunk össze, nem akarunk ezért elválni.
2018. ápr. 20. 11:47
 10/24 A kérdező kommentje:
Vannak, akik azt mondják, ha majd a kezemben tartom a gyereket, megváltozhatok...
2018. ápr. 20. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!