Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes a pároddal közölni ha meghízott?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
"Szívem, nem bántásnak szánom, de meghíztál, és ez nem tesz jót az egészségednek, és aggódom érted! Illetve, már annyira nem tetszel külsőre, akármennyire szeretem a belsőd. Kérlek változtass, járj el velem mozogni, együnk finomat de egészségeset. "
2018. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
"fogyjál le dagadtt vagy"
2018. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Én imádnám ha a barátnőm felszedne pár plusz kilót. :D


Egyébként mond meg neki nyíltan, de tapintatosan.

2018. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! A kis pluszkiló nálam max 3-5 kg és nem 30-35
2018. máj. 3. 19:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 Az valóvan nem kevés, de nem ennyi felesleg nem néhány hét alatt jön össze, már időben szólni kellett volna.


Az oka sem mindegy...

2018. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Terhesség alatt hízott meg ennyit mivel rengeteget evett azzal az indokkal hogy 2 helyett eszik(mennyiségből itélve inkább 5 helyet evett).Azóta egy dekát nem fogyott pedig anyukám főz (a válása után hozzánk költözött) és csupa zöldséges ételeket,főzelékeket, rizst,húsokat ad nekünk.Viszont tegnap reggel megtaláltam az étkező szekrénybe egy halom blokkot ami mindenféle egészségtelen ételeket pl. csoki, chipsz tartalmazott.Este bevallotta hogy az anyósom minden hónapban küld neki 45000 ft ot amit egy az egyben elnassol.
2018. máj. 3. 19:25
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Na, már konkrétan pszichológiai eset, kajak, zúgevő, és a rosszabbik fajta.

Ahelyett h a gyerekére v normális dologra költ, elzabálja.

2018. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Segítsél neki egy jó pszichológust keresni. Ez, hogy titokban csinálja, dugdossa a blokkokat, ez már pszichés dolog. Állj mellé, segítsél neki.

Amúgy akkor nem is azt kellene közölnöd vele, hogy meghízott, mert szerintem nagyon is tudja.

Majdnem azt írtam, hogy szembesítsed a nyugtákkal, de azt bevallotta végülis Neked, a kapott havi apanázzsal együtt.

Szerintem pszichológus, itt Te már kevés vagy:(

2018. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

30 kiló? Te jó ég..


Már 10nél szólni kellett volna, 30 kiló plusz már a babára nézve is veszélyes.. biztos piszkálták jó sokat a dokik miatta, nincs az az orvos, aki ezt ne tenné szóvá.


Nem Ires vagy Pcoses?


Az, hogy titokban tömi magát is veszélyes..


Mit próbálhat így pótolni? Ha rendesen eszik egészséges ételekből, nem lehet ennyiszer éhes.


Vizsgáltassa ki magát, utána, ha nincs gondja, mehet pszichológushoz ezzel a gonddal.


Azt kell neki mondani, hogy drágám, nagyon aggódok érted, nem jó, hogy titokban nassolsz, tudom, hogy te is tudod, hogy ez a helyzet tarthatatlan. Szeretném, ha ez változna és kitalálnád, hogyan. Szívesen segítek bármiben.

2018. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy, a párod tökéletesen tisztában van vele, hogy meghízott.
2018. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!