Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, nem zavar titeket, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nem zavar titeket, hogy bizonyos pasik mindenért titeket hibáztatnak? Hogy túl nagy elvárásaitok vannak, stb. Hogyan kezelitek a helyzetet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 14:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Némely pasi viselkedése igazi szégyen, mondom ezt úgy, hogy férfi vagyok. Főleg amikor a 90-100 kg-os hapsi borítja rá az idegességét a 45 kg-os csajra.


29/F

2018. máj. 25. 15:01
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Élőben ilyen nincs, csak itt, vagy válaszolok, vagy kinyomom a kérdést.
2018. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem zavar, mindkét nemben van megkeseredett, frusztrált, általánosító idióták. Az ilyen embereket egész egyszerűen elkerülöm messziről, felőlem aztán nyugodtan fulladjanak bele a saját nyomorukba.
2018. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Pasikban több a frusztrált, mert nehezebben ismerkednek...


Én szerencsés vagyok, mert nincs gondom az ismerkedéssel, de ettől még elfogadhatatlan néha az a kiborulás, amiket élőben, vagy itt is lehet látni...

2018. máj. 25. 15:05
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

A lakóhelyemhez közel majdnem csak ilyen pasik vannak.Mit gondolsz,miért volt eddig csak távkapcsolatom 22 éves koromig? :D Szerintem ezzel mindent elmondtam.


off:

A vicc,hogy a neten megismert pasijaimmal jobban jártam,mint mások azzal,akit élőben megismertek. Nem tudom mit,de valamit jobban csinálok.

2018. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Ennek mi köze a testsúlyhoz?
2018. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Nemtől függetlenül el kell engedni az ilyen embereket.


Sehogy sem kell kezelni, simán csak hagyod, hogy húzzon el az elvárásaival máshova, ismerkedjen olyannal, aki megfelel neki, ennyi.

Ne sz*rakodjunk már.

2018. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Attól még, hogy valaki engem okol a saját nyomoráért, attól még nekem nem lesz rosszabb, neki meg nem lesz jobb. Ha ezt megérti, majd jobb sorsa lesz, addig meg szenvedjen csak...


27N

2018. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De nem volt olyan, hogy pl. bűntudatot ébresztettek volna bennetek?
2018. máj. 25. 15:19
 10/18 anonim ***** válasza:
Soy boy beta male warning.
2018. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!