Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz barátnő vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz barátnő vagyok, hogy ezt teszem?

Figyelt kérdés
A párom elhanyagolta a valentin napot, a Nők napját, a születésnapom kellemes volt, de én csak egy kis romantikára vágytam, de az nem esett meg, itthon ültünk nagyrészben, most az évfordulónkon sem tett semmit. Már sokszor mondtam neki, hogy nekem fontosak ezek egy párkapcsolatban, de egyszerűen tesz rá. Én persze mindig a csinos, okos és szexis barátnő próbálok lenni aki egyben jó háziasszony is. Most elkezdtem ezeket "vissza adni", hogy kicsit éreztessem vele, mennyire rossz is ez. Ezen kívül minden jó és szuper, szóval ilyen "hagyd el" jellegű kommenteket nem kérek, a válaszokat előre is köszönöm :)
2018. máj. 25. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Érdekes, hogy kvázi természetesnek kezeled azt, hogy az összes ilyen ünnepen kizárólag neki kell ugrálni... (születésnapod megértem, a valentint már nem, az közös ünnep, nem rólad szól kizárólag).


A nőnap meg kb. csak sima "említős ünnep", mint az anyáknapja egy random virággal, de ne várj egésznapos körbeugrálást.


Bár ha ő is annak kezeli, hogy minden házimunkát te csinálsz, akkor jogos.


Egyébként nem.

2018. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt jól tetted, hogy őszintén elmondtad neki hogy Te mire vágysz, mit hiányolsz. Szóból ért az ember. Ha fontos vagy neki és a kedvedben akar járni, biztos oda fog figyelni a jövőben ezekre a dolgokra. Talán egy picit konkrétabbnak kellene lenned, hogy tudja, mit szeretnél (egy kellemes vacsora, virág, gyertyák, közös fürdő, vagy akármi).


26/N

2018. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam vele ilyesmit csinálni, próbáltam valentin napon is kitalálni valamit, meg megleptem egy aprósággal, a születésnapjára is különleges ajándékot vettem amiben volt időm és fantáziám, a házimunkát egyébkent 10/8szor én csinálom :D Köszönöm a válaszod, ment azért a felpontozás
2018. máj. 25. 22:53
 4/9 A kérdező kommentje:
#2-es, köszönöm, lehet igazad van és konkrétabban kéne fogalmaznom :)
2018. máj. 25. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Rossz.
2018. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

#3


Így jogos, bár most nem tudom eldönteni, hogy neked elég lenne-e csak a gesztus visszafelé, vagy te is kötelezően elvárnád, hogy "időt engergiát" öljön bele. Ez utóbbi butaság lenne, főleg akkor, ha nem ez a stílusa.

2018. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

ui: tipikus példa ez a kérdés, hogy a nők nem igazán csípik a túl kedves pasikat. Néha kicsit bunkónak kell lenni, úgy lehet őket megtartani igazán.


Noha a logika azt diktálná, hogy adjunk meg nekik mindent. Hát ez van :D

2018. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit meg passziv aggresszivkodj, es hamarosan elered a celodat: nem lesz kire haragudnod ilyen hulyesegek miatt.
2018. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen múlik, hogy vele legyél, őt ez nem érdekli, akkor minek idegeskedjen rajta.


Én amennyire a fantáziámból meg időmből telik szívesen beszerzek pár apróságot ezekre a különleges alkalmakra, mert örömet akarok szerezni. Közös romantikus programokat is szeretem, komoly büszkeséggel tölt el, ha egy-egy ilyen ötlet jól sikerül.


Ha a te bárátod nem ilyen, megváltoztatni nehézkes. El tudod érni, hogy színlelje és akkor mindenki "boldog". A kapcsolatokban sokszor úgy is egy csomó minden színlelés, ezt szeretjük. Alapvetően téged se érdekel

ez bővebben, csak a kis figyelmességeket akarod tőle.

2018. máj. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!