Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akar szakítani a barátnőm?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom lány, lassan öt éve ismerjük egymást. (Legyen mondjuk Juli.) Sokáig szerelmes voltam belé, de ő nem viszonozta. Egy éve megismertem egy másik lányt, akivel nem sokkal utána össze is jöttünk.(Hívjuk Annának.) Anna már a kapcsolatunk elején tudomást szerzett Juliról, elmeséltem neki részletesen a történetünket. Viszont ahogy telt az idő, egyre rosszabb szemmel nézte a beszélgetéseinket, és mikor mondtam, hogy találkozni szeretnék vele, kiborult. Kérte, hogy ne menjek el. Juli csak nevetett az egészen, és bizalmatlannak nevezte Annát, amikor elmeséltem neki, hogy miért nem találkozhatunk. Igazából egyetértettem vele. Aztán egy buli alkalmával, ahol mindhárman ott voltunk, mondtam a barátnőmnek, hogy odamegyek Julihoz beszélgetni. Nem nagyon tiltakozott, de láttam, hogy nem örül neki. Csak egy fél óráról volt szó, de nagyon szomorú volt mikor visszamentem hozzá. Kérte, hogy ne beszéljünk Julival többet. Megígértem neki, de valahogy mindig jött valami ürügy, ami miatt meg kellett keresnem. Mivel Anna továbbra sem támogatta, hogy találkozzunk, ezért azt hazudtam neki, hogy bent kell maradnom az egyetemen, de valójában Julival ültünk be egy kocsmába. Anna észrevette a telefonomban a naptári bejegyzést, és totálisan kiakadt, közölte, hogy befejezi ezt az egészet. Tudom, hogy nem kellett volna hazudnom neki, de Julival tényleg nem tettünk semmi rosszat, nincs oka a féltékenységre. 22/F

#féltékeny barátnő barátság kapcsolat
2018. máj. 22. 16:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Jogosan.
2018. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Igen
2018. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
9%

Ne legyél már ekkora papucs! Egy ember sem ér annyit,hogy eldobd miatta a barátodat! Anna nagyonis tudta,hogy régi barátok vagytok mégis szét akart szedni csakmert ő féltékeny.

Továbbá szerintem örülj neki,hogy megszabudltál egy ilyen embertől,aki ahogy mondtátok,bizalmatlan. A hazugság a találkáról nem volt jó ötlet,inkább állj a sarkadra és ne engedj a gyerekes kényszerítésnek.

(Egy lány válasza)

2018. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
3-as, azt mondanám amit te, ha nem lett volna szerelmes a haverlányba.
2018. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Jogosan szakított, mert nem mondtad meg neki, hogy Julival találkozol.

Ezt úgy lehett volna kikerülnöd, hogy előre megmondod neki, hogy Juli egy nagyon régi barátod, akivel mindenképpen tartani fogod a kapcsolatot. Ha nem tetszik ez így neki, és féltékenykedik, akkor abban a pillanatban vége a szépen induló kapcsolatnak.

2018. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Jogosan. És van oka a féltékenységre, ugyanis te magad irtad, hogy dokáig szerelmes voltál Juliba. Mégis milyen barátság ez akkor? Persze hogy nem nézi olyan jó szemmel a túl nagy barátságot. Egy újabb példája annak, hogy ferfi és nő között nincs igazi barátság, legalább az egyik fél részéről mindig több van mögötte.

De leginkább az a gáz, hogy átverted. Nem elég, hogy eleve bizalmatlan volt a lánnyal kapcsolatban, még hazudsz is neki, hogy titokban találkozhass a nagy barátoddal.

2018. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Jogosan! En sem lennek boldog ha a parom keresne olyan no tarsasagat akibe szerelmes volt! Gondolom te se lennel forditott esetben boldog!
2018. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%

Játszd le fejben ugyanezt fordított szereposztásban:


A barátnőd találkozik titokban egy olyan férfival, akibe sokáig szerelmes volt.


Te ezt természetesnek vennéd, nem lenne benned semmirossz érzés, és a gyanú, hogy kb. B terv vagy, miközben ő még mindig abban reménykedik, hogy összejön azzal, akiért évekig odavolt (évek óta odavan)?


Nekem semmi bajom azzal, hogy a Páromnak vannak ellenkező nemű barátai, és szerencsére fordítva is így van, de nem találkozgatunk exekkel, volt reménytelen szerelmekkel, főleg nem titokban, a másik háta mögött.

2018. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Még nem szakított velem, de egyelőre látni sem akar. Mondta, hogy nagyon szeret, de nem tudja mit gondoljon. Julit is kérdeztem az esetről. Azt mondta, hogy Anna önző, és csak a saját boldogsága számít neki. Nem szeret engem igazán, csak birtokolni akar, szánalmas, amit csinál. Mindkét lány nagyon fontos nekem, nem tudom mit tegyek.
2018. máj. 22. 17:09
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
Nincs olyan, hogy nem jogos. Neki itt a vége. Joga van szakítani akár indok nélkül is. Akár el tudod fogadni az okát, akár nem, a szakítás az "érvényes".
2018. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!