Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet így komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet így komolyan venni a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mennyire vennétek komolyan,ha a párotok egy ideje állandóan tiszteletlen lenne veletek ,csúnyán beszélne hozzátok?

Lennének jó pillanatai,de a sok munka mellett kifárad,majd elkezd ilyen stílusban beszélni veletek?

Nektek ez elfogadható ok lenne,vagy jogos a kiakadásom?



2018. máj. 26. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Az a helyzet,hogy ilyen beszédstílussal-viselkedéssel csak azt éri el,hogy ezek teljesen benned maradnak,másképp fogsz hozzá állni,rányomja mindenre ezt a bélyeget,szexuális téren is hanyatlani fog a hozzáállásod,meg mindenben.Egyenes út a szakításhoz.
2018. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megmondanám, hogy kezelje, ha nem megy, akkor beszélje ki, ha tudok segítek, ha még ugatni akar, akkor odakint ugasson.

31/f

2018. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat dolgozok, ki is fáradok. A páromat meg szeretem, és Q fáradtan is szeretem, és úgy is viselkedek vele.
2018. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te a fiú v v a lány?
2018. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám el, szakítottam is már emiatt.
2018. máj. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2018. máj. 27. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!