Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világ "állképe" miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világ "állképe" miatt is van a sok konfliktus egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Abból indulok ki csak, hogy ma már mindenki ott van a közösségi médiákon, és akarva és akaratlanul is látunk sok szép embert, és elbizonytalanodunk, hogy a személy akivel vagyunk-e az igazi a számunkra. Mert hát az ember törekszik mindig a legjobbra.


Megnézel több és több embert, és mindenki "szép", kifestett.


Lehet ez egy nagyon gyerekes felfogás, de csak elmélkedés. Vajon ez miatt is szűnnek meg párkapcsolatok?



2018. máj. 28. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre van egy nagyon jó mondat, ami rettentő igaz és én mindig ebből indulok ki, ha esetleg valakiről azt kezdem gondolni, h "sokkal jobb neki mint nekem": A szomszéd füve mindig zöldebb, de néha csak mű. Ez mindent elmondd. Nem minden arany ami fénylik!
2018. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Hülyeség. Emeld fel a fejed a telefonodból és nézd meg az utcán, villamoson az embereket. Na ők vannak fent a f @szbúkon is. Mind olyan szép? Nem. Vannak szépek? Igen? Nem rosszabb látni egy valóban szép embert, mint egy olyant, aki ezer effekt és manipulálás után az?
2018. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen az az "állkép"?


[link]


Egyébként nem, a kapcsolat nem azért megy tönkre, mert vannak szebb állú emberek is (meg úgy általánosságban szebbek, csak hogy ne poénkodjam el ;) ), hanem mert a kapcsolat pont, hogy nem csak külsőségre épül. Ha már benne vagy, akkor tenni kell érte, és nem elég szépnek lenni ahhoz, hogy megtartsam a másikat. Akkor sem, hogyha mi vagyunk a világon a legjobb kiállású emberek.

2018. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nektek milyen ismerőseitek vannak, nekem nem szépek, ha ki vannak festve, akkor is átlagosak.
2018. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az internet előnye hogy amíg nem vagy híres addig olyannak mutatod magad, vagy az életed amilyennek akarod:)


Kifestés, agyonretusálás mehet dögivel, de ettől nem lesz senki szebb csak több lesz a like. Néhány nő meg már annyi festéken ken magára hogy inkább tűnik babának mint embernek.


A párkapcsolatoknak pedig ezekhez a képeknek közük sincs, mivel kb az 1. együtt alvás után lekerül a smink. Inkább a megjátszás lehet a párkapcsolatok megrontója hogy más képet mutat az ember mint ami:)

2018. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak esetek amikor valaki azért jön össze egy másikkal mert annyira helyes, ez biologia.De az estek nahy többségében rossz szokásoktól megy szét a kapcsolat, vagy ha a másik igényeit semmibe veszik, sok sérelem, kiábrándulás, bele törődés.Meg a sok szidás. Párkapcsolat nemcsak 20 éveseknél létezik, jóval szélesebb a skála, nem mindenki a felszínre megy csak, vagy nem csak az a fontos.
2018. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az álkép, valamint a "nekem jár", "én szuper vagyok, de más nem" hozzáállás, és az elmaradhatatlan "van máásik" fogalmak miatt van ez. Nincs az embereknek egymáshoz türelmük.
2018. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!