Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak bejön ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejön ha egy fiú táncol?

Figyelt kérdés
itt a hip-hop ra gondolok ( én speciel járok b-boyingra,lockingra meg house dance-re ) ez a csajoknak bejön?
2010. jún. 15. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szexi tud lenni egy jó testű és mozgású pasi. Nekem nagyon bejön.

26/L

2010. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én verseny táncoltam. Sok csajnak bejött, de volt olyan is, hogy leb*ziztak miatta.... Meg azt nem bírták felfogni, hogy valaki rocker és táncos is egyben.
2010. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én hip hop táncoltam és versenytáncoltam is! sztem a lányoknak nagyon bejött! én mondjuk mindig arra használtam, hogyha láttam egy csajt, aki nagyon rázta a party közepén, odamentem, zavarba hoztam és szinte letáncoltam onnan! :)

utána ő jött oda hozzám beszélgetni, és már meg is volt estére a kufirc! :)

2010. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fúúú...sztem nincs olyan csaj, akinek ne jönne bee...én elolvadok az iylen pasiktól ♥♥:)
2010. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nah az jó :D én breakelek má haladószinten és má POWERMOVE-okat is gyakorlok :D 13/F
2010. jún. 15. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:

nagyon imádom a táncos pasikat:) én is táncolok:)

puxi:)

2010. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, főleg ha társastáncol. :D

Én már 7 éve táncolok, de sajnos eddig nem volt párom a táncban. :( Szal fiúk, jó lenne ha táncolnátok ti is! :D

14/L

2010. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
há én mennék csak a break nem éppen társastánc xD
2010. jún. 19. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!