Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogamzásgátló csökkentette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló csökkentette a vágyat másnál is?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, párom 27. 1 hónapja szedek fogamzásgátlót,mivel miomáim vannak. Teljesen hidegen hagy a szex azóta. Nem kívánom a párom. :( Eddig hagytam magam, heti 1x kb.,de mindig feszítettem magam, alig vártam, hogy vége legyen, fájt sokszor. Most viszont már nem tudom rávenni magam. Annyira sajnálom őt, nem erőlteti, mondja, hogy semmi gond. Ez elmúlik? Más is volt ezzel így?
2018. máj. 31. 15:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Menzim"

Felnőtt párkapcsolatok.


Amúgy nekem is ez van, Lindynette. Én is váltani szeretnék.

Sajnos nekem is muszáj, endometriózis. Ha lehetne soha többet nem szedném.

2018. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha elotte se elvezted a szexet nem a gyogyszer a gond hanem a parod.

Ha nincs elojatek ocska a szex

Gyogyszer csak kifogas

2018. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: Dehogy is.:) A gyógyszer előtt mi hetente 4-5 x szexeltünk,ki sem lehetett volna robbantani minket az ágyból. Mivel multiorgazmusra vagyok képes, ezért az orgiknak csak az vetett végett,ha már elfáradtam benne.

A Párom nagyon érti a dolgát,sőt...

Mióta szedem a fog.gátlót,azóta heti 1 x is siralmas a szex, nem kívánom, fáj,feszítem magam.:( :(

Sajnos nincs más, csak progeszteron tartalmúakat szedhetek az örökletes trombózis hajlamom miatt. S bár csak az előjáték hiánya lenne a gond,de nem. :(

Mindegy, köszönöm a válaszokat.

2018. jún. 3. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!