Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már teljesen kivagyok borulva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már teljesen kivagyok borulva és miért nem érti meg a problémát?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok van egy 10 hónapos lányom, apuka elmegy hajnal 4kor dolgozni és majd csak délután 5kor ér haza, akkor úgy mond szabad vagyok, mosogatok, ülök picit magam, vacsorázom,fürdöm stb ezzel nincs is gond de semmi szórakozási, kikapcsolodási lehetőségem sincs. Vagy vásárolni megyünk vagy babaúszás és kb ennyi. Párom az két hetente horgászni megy, egésznapos program ez. Most vasárnapra is tervezi azt mondta fusi pénzéből megy, de kifejtettem az érzéseim, hogy csak magára gondol, jól esne ha elmennénk moziba, mert nekem nem túl jó bezárva a négy fal közé. Ő erre úgy tett menjek péntek vagy szombat este bulizni hogyha mehetnék vagyok ő itthon lesz a gyerekkel. Ámbár sosem voltam az a bulizós típus jó ha életemben 5alkalommal voltam és most sem erre vágyok! De neki ezt sem sikerült felfognia. Vagy mondjátok túl reagálom??? Igen neki is szüksége van kikapcsolódásra...de nekem nincs hozzá jogom?? Vagy talán már nem szeret?
2018. máj. 31. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha egy olyan hétvégén kérnéd meg, hogy vigyázzon a gyerekre, amikor nem horgászik, ellenne a picivel. Addig te tudsz találkozni a barátnőiddel. Nincs közelben nagyi, aki vigyázna rá, ha ketten mennétek valahova?

Ha vársz 1 évet, akkor a kicsit is tudjátok vinni magatokkal programokra? Vagy nem vevő ezekre?

2018. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem tűnt volna fel, a pasik csak a "szájbarágásból" értenek. Nem értik a célzásokat, rejtett üzeneteket, szarkazmust, stb. Konkrètan meg kell mondanod, mit szeretnél. Pl."drágám, kedden este 6ra van fodrászhoz időpontom. Tudsz vigyázni a gyerekre?" Vagy "Kedvesem, szeretnék heti kétszer eljárni edzésre. Ezt a kurzust néztem ki, ekkor van. Meg tudjuk oldani?" Nálunk tökéletesen működik.
2018. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A programokra után nem akartam ?et tenni.

Ez amúgy nem jelenti, hogy nem szeret. Sokat dolgozik, kell a kikapcsolódás. Neked is kell, ezért ülj le, beszéld meg vele, kössetek kompromisszumot, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

2018. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindent egyedül megoldok, a probléma azzal van hogy azt szeretném.ha együtt kapcsolódnánk ki, például egy mozi, és a nagymama is itt lakik mellettünk szinte, nem okozna problémát a dajka.
2018. máj. 31. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És nem, nem érti meg a problémádat, mert nem éli át azt, amit Te. Akkor lenne rá esély, hogy megértse, ha cserélnétek. Te dolgoznál, ő maradna otthon a kicsivel. De lehet, hogy a férjed akkor is teljesen máshogy élné meg, mint Te.
2018. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a bajod? Szervezd meg a programot, aztán szólj a Zuradnak, hogy ekkor ide mentek. :)
2018. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan a férjed/párod egy érzelmi analfabéta, vagy csak simán annyira el van foglalva a saját dolgaival, hogy bele sem gondol, hogy te nem érzed jól magad. Nem feltétlenül gond ez, vannak ilyen emberek, akik természetesnek veszik, hogy minden oké, ameddig nem mondod nekik egyértelműen, hogy ez vagy az a problémád. Annyi a megoldás a dologra, hogy nem utalgatsz, nem adsz neki "jeleket", hanem odaállsz elé és megmondod neki, hogy "Laci, szeretnék néha kicsit kikapcsolódni és kettesben lenni veled, úgyhogy lefogaltam péntek estére két mozijegyet erre vagy arra a filmre. A gyerekre addig xy nagymama vigyáz.".
2018. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elbeszéltek egymás mellett. :) Abból, ahogy te elmondtad neki, valószínűleg azt vette ki, hogy te is szeretnél külön elmenni szórakozni, mint ahogy ő is megy. Ezt tekintve nem értem, hogy mi a problémád, hiszen azt mondta, ő szívesen vigyáz a babára, míg te szórakozol, tehát nem önző. Az már más, hogy te vele közös programokat szeretnél. Nem gondolatolvasó a párod, közöld vele egyértelműen, hogy te vele kettesben szeretnél programot.
2018. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon is jól tudja a pasi mit akar a felesége,csak nincs hozzá kedve.Normális esetben a pasi is igényelné,hogy legyenek egy kicsit kettesben,legyen egy kis romantika bármi,na de akar ő ilyet ? Nem.Pont ezért mondja ezt a kibúvó mondatot hogy akkor menjen el barátnőkkel bulizni.Én felhúznám magam ezen nagyon,és megmutatnám neki hogy akkor apukám maradsz a seggeden itthon a gyerekkel,kicsípném magam,elmennék bulizni,és valami hihetetlenül nagy örömmámorban térnék haza,hadd lássa milyen jól szórakoztam nélküle.
2018. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!