Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha teljesen rendben a terhessé...

Ha teljesen rendben a terhesség az első trimeszterben és orgazmusom van és nem is tapasztalok utána semmi problémát akkor ugye nem lesz baja a babának? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csak mert rengeteget olvasom, hogy nem ajánlott az első trimeszterben.. Tartom is magam amennyire tudom de egyszerűen nem tudom mindig megállni hogy ne legyen semmi :( 8 hetes vagyok jelenleg.
2017. nov. 5. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Probléma mentes,egészséges terhességnél nem fog gondot okozni
2017. nov. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt is olvasom sokat. De inkább tapasztalatokat szeretnék.
2017. nov. 5. 01:52
 3/6 anonim ***** válasza:
3 terhességem alatt egyszer sem lett baja a babának az orgazmusaim miatt.:-) Se az első trimeszterben, se később. Elég nehéz is lett volna tartanom magam, nálam a terhességgel járó hormonváltozások többek között a libidóm fokozódásával is jártak (és alapjáraton sem vagyok frigid.:-))
2017. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egész terhességem alatt együtt voltam a férjemmel. Az első 3 hónapban is. Orvos a vizsgálatok alapján nem mondta, hogy nem lehet, nekem meg semmi gondom nem volt tőle.
2017. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi baj az elejètöl kezdve akkor nem szoktàk tiltani ès nem is lessz baja a babànak de azért szèpen finoman.Én mondjuk nem èlhetek szexuàlis èletet terhesség alatt mert több problèma is fellèpett màr az eleje ota ezért az orvos mondta hogy ne kockàsztasunk.
2017. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Nekem sem az első terhességem. Az első terhességemnél tartottam magam a szextől a 2.-nál viszont nem és ott vetéltem is sajnos. De ott elvileg nem fejlődött a baba az első vizsgálatra csak nagyon későn kaptam időpontot szóval sosem tudom meg hogy attól lehetett-e baj. Mi is óvatosan csináljuk és ritkán de nagyon kívánom és félek :(
2017. nov. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!