Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne azt elérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne azt elérni, hogy a lányok teljesen megbízzanak bennem, velem is megosszák a problémát kérdésüket, ha van?

Figyelt kérdés

Gyakran látom, hogy egy lány ebszél egy fiúval, akivel nem jár, de beszél vele és hallom különféle dolgokról stb. Elmondja a titkát, kéri a tanácsát gondolom, elmeséli mi bántja a szívét stb.


Nekem ilyen nincs, hozzám nem fordulnak lányok, ha valamilyen problémájuk van, pedig szívesen segítenék és még diszkrét is lennék.


Hogyan lehetne azt elérni, hogy egy lány teljesen megbízzon bennem?



2013. febr. 9. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Gyakran látom, hogy egy lány ebszél egy fiúval, akivel nem jár, de beszél vele és hallom különféle dolgokról stb. Elmondja a titkát, kéri a tanácsát gondolom, elmeséli mi bántja a szívét stb. "


Igaz legyünk csak barátok zóna:D Az ilyen pasinak sosem lesz esélye a csajnál komolyabb dolgokra.

Szerintem TE ezt ne akard....


AMúgy hogy válaszoljak: Összhangot kell teremtened, sok bizalmas beszélgetés hogy érezze, te meghallgatod, és sok közös dolog van bennetek.

2013. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Gyakran látom, hogy egy lány ebszél egy fiúval, akivel nem jár, de beszél vele és hallom különféle dolgokról stb. Elmondja a titkát, kéri a tanácsát gondolom, elmeséli mi bántja a szívét stb."


Jelentem, hogy hozzám fordultak tanácsért lány ismerőseim. Visszafogott a külsőm és komolyan veszem más problémáját, segítőkész vagyok. Ezt egy lány azonnal észreveszi és megbízik benne. Volt, hogy két lány utálta egymást és nekem mondták el a bajaikat. Bármikor elmondhattam volna a másik lánynak mit mondott róla az ellenfél:), de megbíztak bennem és tudták nem vagyok olyan.

2013. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

"Igaz legyünk csak barátok zóna:D Az ilyen pasinak sosem lesz esélye a csajnál komolyabb dolgokra."


Van barátnőm, köszi! Itt cáfolnám meg azonnal ezt az állításodat kedves első. Te vagy lúzer.

2013. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolsó:

LOL

2013. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze barátnő is jól jönne, de az se baj, ha "barát-zónába" vagyok. Jólesne beszélni komolyan őszintén a lánnyal.
2013. febr. 9. 17:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet a külsőddel van a baj.
2013. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez akkor az esélyes.
2013. febr. 9. 17:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy ez olyan baromi élvezetes dolog...

A nőknek elég furcsa problémáik is vannak, nem mindig öröm ez a problémamegoldó szerep... Egy idő után elég zavaró lelki szemetesládának lenni.

2013. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De azért belekóstolnék, hogy milyen :)
2013. febr. 10. 13:46
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as: Szerinted csak nekik vannak problémáik? Neked is vannak és elmondhatod nekik, mert meghallgatnak és segítenek, ha tudnak.(legalábbis a rendesebbek) Legalább van kinek kibeszélni, ha valami bánt és nem néznek h*lyének. De szerintem erről szól egy barátság. Vagy te mindenkiről azt gondolod, hogy lelki szemetesládának néz aki hozzád fordul segítségért? Érdekes felfogás...
2013. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!