Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan hogy az előző párotokat jobban szerettétek vagy jobban tetszett nektek mint a mostani?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Utóbbi rendszeres. Már csak azért is, mert öregszem. Illetve régen szinte csak a külső nyomott a latban nálam. Mostanra ez igencsak átfordult. De ez szerintem rendjén van, hogy egy 19 éves, rajzolni is nehéz forma lányt nem tudnak külsőleg überelni 30 környékén. Illetve, soha nem is tudtak. Viszont másban messze igen.

A szerelemről pedig. Kamaszkorom óta nem voltam. Szóval ott is hasonló a cipellő.

2018. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tetszett volna jobban választani!
2018. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első barátommal nagy volt a tűz, meg a szenvedély, igazi nagy szerelem volt. Annyit is ért, mint a szalmaláng. A jelenlegi páromal "ésszel" valasztottam, ez sokkal többet is ér, bár az az őrültköd soha nem volt, amit az első barátommal éreztem. Kellett az első tapasztalata, hogy megértsem, nem attól lesz jó a kapcsolat hosszútávon.
2018. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt. A mostani párom tetszik a legjobban és őt szeretem a legjobban. Attól függetlenül hogy az előzőeknek kívülálló szemmel, előnyösebb külsejük volt állítólag...
2018. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert elozo csoro es jo pasi az ujabb meg gazdagabb de kevesbe helyes jo kinezetu.. ez szimpla noi logika. Minnel jobban azt nezik hogy ki tudja a kenyelmuket javitani , aztan ha elszalad az ido felettuk akk megint a csoro jo pasi kellene , de akkor mar ok sem azok a vonzo holgyek akik voltak igy pofara eses marad. Erdemes atgondolni a bolcsessegemet.
2018. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!