Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a fejébe vette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a fejébe vette, hogy meg fogom csalni. Most nagyon hülyén viselkedik. Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

hetek óta alig eszik, mert hogy ha kövér lesz biztos elhagyom.

kifeküdt napozni a tűző napra, mert hogy tudja hogy a barna bőrt szeretem. Rosszul is lett tőle.

Összevásárolt egy rakás miniszoknya, szűk ruhát, hogy majd abban biztos “bejön” nekem


2018. jún. 1. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

"mert hogy tudja hogy a barna bőrt szeretem."


?


(Talán meg kellett volna nyugtatni, hogy ő úgy tetszik neked ahogy van, már ha így van.)


Mondjuk nem ártana vele megbeszélni ezt az egészet, hogy miért gondolja ezt és honnan szedte.. Nekem első dolgom lenne az, hogy őt megnyugtassam és elmondjam neki, hogy nincs miért aggódnia mert eszem ágába sincs megcsalni.

2018. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
hát szerintem beszélj velle
2018. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyen hülye, hagyd ott. Megcsalni nem kell, csak hogy igaza legyen.
2018. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a miért-re kéne választ keresni. Biztos nem csak úgy megkergült :D

Valami oka van annak hogy elvesztette az önbizalmát és talán a beléd vetett bizalmát is. Próbálj meg vele beszélni és derítsétek ki mi van a dolog hátterében.

2018. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ne stresszeld magad, ő már régen megelőzött a megcsalással.
2018. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Warriornak igaza van.


Valakivel talizgat, ha ennyire igyekszik és rád vetíti a megcsalás dolgot. Terel. Pfff.

2018. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj meg, de szerintem a barátnőd orvosi eset és mielőbbi segítségre lenne szüksége, mert így csak tönkreteszi magát és mást is. Konkrétan paranoiás lehet. Erről igazából sem te, sem ő nem tehet, és hidd el, nagyon rossz neki, mert folyamatosan retteg, téged pedig kikészít a viselkedésével, szóval ez a helyzet mindenképpen tarthatatlan.

Fontos, hogy amúgy tudja-e, hogy valójában nincs oka megcsalástól félni, csak az agya vetíti ezt neki, vagy tényleg azt hiszi, hogy ez így van?

Szintén paranoiás vagyok, orvosi értelemben, mondjuk én a párkapcsolataimban sosem voltam bizalmatlan, inkább attól rettegtem, hogy az emberek utálnak, kibeszélnek, undorodnak tőlem, rosszakat gondolnak rólam, kutakodnak utánam stb. Már jó ideje tünetmentes vagyok, szedek gyógyszert és teljesen normálisan élek, mint bárki más, szóval a te barátnőd számára is van remény. Bármilyen mélyről fel lehet jönni.

2018. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Téged már valszeg megcsalt.
2018. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!