Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, fiatal vagyok még, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, fiatal vagyok még, de unom az egyedüllétet, mégis hogy tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, számtalan (sikertelen) randit tudhatok a hátam mögött, volt, amiből kapcsolat is lett, de rövid távon véget is ért. Érettségi után valószínűleg jön majd az egyetem, a folytonos tanulás, így még csak esélyem sincs eljárkálni ide-oda. Talán még a nyár ad rá lehetőséget, de a legtöbb barátom sajnos elfoglalt a nyáron, nincs kivel kikapcsolódnom... :/

Párkeresőn már rég fentvagyok, de legtöbbször - a kikötés ellenére - 40+-osok írnak, vagy olyanok, aki köbö leragadnak a sziánál, meg a mizunál, és tőmondatokban, vagy egyszavas válaszokban üzengetnek. Olyan is van, aki egy értelmes magyar mondatot nem tud összerakni.

Nem vagyok sem bányarém, sem házisárkány, normál csaj vagyok.

Ötletek? Ki hogy talált rá a párjára? Hogy "gyorsíthatnám fel" a folyamatot? Vagy egyetemen esetleg még akad rá lehetőség? (Hogy akkor ugyan attól a tananyagtól együtt kapjunk hányingert, és együtt szenvedjünk a megtanulásával. 😂)


2018. jún. 1. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen sok emberrel leszel körülvéve, biztos lesznek ott kedvedre valók.
2018. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Munkánál nem lesz időd sehová eljárkálni, a szórakozóhelyek dugig vannak egyetemistákkal.
2018. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, bmeg. Bárhol, bárhogy; ezt mindenki másképp csinálja. Helyetted ezt nem tudjuk megoldani.
2018. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Milyen párkeresőn vagy fenn? Mert ha ilyen tinder vagy badoo szemetek akkor ne remélj onnan semmi jót. Azokon az emberek 70%-a csak szórakozik, vagy d#gni akar, a többi meg csak ott van, de igazából nem tudják hogy minek. Amúgyis a párkereső eleve nem a legszerencsésebb.

2018. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha csak azért kell valaki mert éppen unod az egyedüllétet akkor miért záródik minden randid sikertelenül?
2018. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#4


Ja, mert az utca meg a munkahely sokkal jobbak. Átlag 20 nap alatt kiderül minden korban hozzád illőről, hogy foglalt vagy házas és ennyi volt a játék.


Neten legalább a remény megmarad.

2018. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy évvel fiatalabb vagyok, csak én srác, én az egyetemben bízom még. :D

Az viszont baj, ha hányingert fogsz kapni a tananyagtól, elég sok választási lehetőség van, nem találtál semmi olyat, ami érdekel, amit szeretnél tanulni?

2018. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

- Randivonalon, arról azt mondták, hogy elég jó

- Azért végződik sikertelenül, mert bár unom az egyedüllétet, de én szerelemre vágyok, nem pedig arra, hogy egy "akárkifiával" összehozzon a sors, és ilyen minden mindegy alapon

- Hát, ha van egy szakma, amit szeretnél, sajnos nem feltétlenül élvezel mindent, amit meg kell hozzá tanulni. 😂 Hányingert kapsz, de megtanulod, mert a cél szentesíti az eszközt. 😂

2018. jún. 1. 23:03
 9/14 anonim ***** válasza:

"Párkeresőn már rég fentvagyok, de legtöbbször - a kikötés ellenére - 40+-osok írnak, vagy olyanok, aki köbö leragadnak a sziánál, meg a mizunál, és tőmondatokban, vagy egyszavas válaszokban üzengetnek."


És akkor miért nem te írsz annak, aki korban hozzád illik és szimpatikus?

2018. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy mindent élvezel, de azért én inkább olyan helyre megyek, ahol a tananyag nagy részétől nem kapok hányingert. :)
2018. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!