Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal, szép, csinos, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, szép, csinos, kedves lány-mégis egyedül van, hogy lehet?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nem egoizmusból, de jó nőnek számítok. Még szűz vagyok, ami tudom, hogy nem szégyen, meg majd ha jön az igazi meg stb., ezeket már ismerem, de az igazság az, hogy én igenis frusztráltnak érzem magam miatta, hogy úgy igazán sosem volt komoly párkapcsolatom, csak pár futó kaland...Azt hiszik, hogy jobbnál jobb pasik állnak sorba nálam, pedig épp, hogy szinte senki nem érdeklődik irántam. Nem hinném, hogy félnek, vagy ilyesmi...Egyszerűen, nemtudom, mit tegyek, én nyitott vagyok mindenkire, nem szoktam random visszautasítani, persze azért megvan a magam ízlése és igénye. És igazából már borzasztóan szeretnék magam mellé valakit. Egy kis taknyos ovisnak érzem magam a barátnőim mellett, mert azért a szex és párkapcsolat az élet része, de nekem nem jut ki. Mit tegyek???
2012. dec. 4. 14:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
50%
Menj hímringyóhoz:)
2012. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
65%
Lehet túl nagyok az elvárásaid, vagy el vagy szállva kicsit magadtól...
2012. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
kezdj el ismerkedni, és esélyt adni annak, aki felfigyel rád
2012. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 ASOT ***** válasza:
43%

Pedig valami hiba van benned ha egyáltalán nem jött még össze idáig semmi...az embernek saját magában is van hibája sokszor nem is 1, nem csak a kívülállóknak...

Találd meg a hibádat, és akkro tudni fogod h mi a baj. és min kell változtass.

2012. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Vannak elvárásaim, mint minden normális embernek, de egyáltalán nem nehéz megütni a mércét. Sose állok úgy magamhoz, hogy húú, mekkora főnyeremény vagyok, egyszerűen csak megírtam, hogy nem számítok rossz csajnak. Az olyan válaszok elkerülése végett, hogy "biztos ronda vagy he".

elég sokat járok el buliba, meg mindenfelé, de nem szoktak odajönni leszólítani,meg ilyenek. ha a 60 éveseket nem számolom, de remélem az nem "magas elvárás" h nagyjából velem egykorú legyen.

2012. dec. 4. 14:47
 6/42 A kérdező kommentje:
persze, hogy vannak hibáim. amiket meg is ismerne az a jövőben, akivel összejönnék, de mikor még nem is ismernek, vagy két szót beszéltünk, abból ezt hogy tudják megállapítani?? ember vagyok, igen, rengggggeteg hibával, de itt szerintem nem ez a kulcs, hacsak nincs a fejemre tetoválva, hogy ez meg az a hibája.
2012. dec. 4. 14:49
 7/42 anonim ***** válasza:
40%
szerintem jol teszed azt hogy nem engedel magadhoz kozel valakit...csak ugy ni par nap alatt szerintem ez komolysagra vall tolled...meg mindig jobb mintha ossze fekudnel minden jott ment pasival..
2012. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
39%

valszeg nem vagy annyira szép mint gondolod, mondják. Vagy valami nagy defekted van ami miatt kerülnek.

Mert egy szép és normális lányt nem gond jó pasit szerezni.

2012. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
*lánynak
2012. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
0%
rossz a kisugarzasod akkor. illetve nem veszed a fiuk jeleit kellokepen, es ezert nem erdekled oket egy ido.utan
2012. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!