Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom volt felesége itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom volt felesége itt akar aludni pár napot, mert nincs meleg víz náluk, szerintetek engedjem?

Figyelt kérdés
Elromlott a bojlerük, és a szerelő a jövőhéten tud csak kimenni, de lehet már hétfőn is. Viszont addig nincs meleg vizük, a gyereket nem akarja hideg vízben fürdetni (4 éves), ilyen időben meg az ember megizzad, egy nap akár többször is kellhet fürdeni, stb.. Szóval megkérdezte, hogy amíg nem jön a szerelő, addig nem lakhatnának-e itt. Hát én csak néztem mint Rozi a moziban, hogy ez most komoly???? Mondtam nekik, hogy megadom a mi szerelőnknek a számát, az van, hogy hétvégén is kijön, de azt mondta azt nem akarja, mert az övét már ismeri és benne bízik. Nem gyanús ez egy kicsit? Nem lehet, hogy ez egy újabb trükk, hogy visszaszerezze a páromat? Párom a gyerek miatt engedné, de közös döntést akar. Én viszont szívem szerint nem engedném, még a gyerek miatt se, de akkor meg lelkiismeret furdalásom lenne. Nem tudom mit tegyek, szerintetek?
2018. jún. 2. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
A gyerek mehet, a nő nem.
2018. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
A gyereket engedném, a feleséget nem. Egyébként meg lábosban melegít vizet, azt beleönti a kádba, és kész a fürdővíz.
2018. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Nyáron kevesen hallnak bele abba, hogy néhány napig hideg vízben kell fürödni. Nálunk is volt régen ilyen, hogy elromlott a gázkonvektor és hideg vízben zuhanyoztam, túléltem.

Ha pedig ennyire aggódik a gyerek miatt akkor a gyerek mehet.

2018. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Azért nincs "olyan" idő, itt félig borús idő van, és én 20 fok felett már meghalok a melegben. Nem napok óta van 40 fok.


Ha olyan vele a kapcsolat, akkor igen, ha nem, akkor a pici jöhet, de a nő oldja meg magának.

2018. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem féltékenységre nincs okod, de eléggé fura kérés ez a volt feleség részéről.

Ha velem történne ilyen bizonyára sürgetném a szerelőt, vagy ha tényleg nem megy, akkor a szomszédot megkérném,hogy a gyereket este megfürdethessem Náluk.


Meleg van, de pár napig nem történik Vele semmi ha nem naponta ötször zuhanyoztatja, csak esetleg melegít vizet és megmosdatja.


A lényeg: közös döntést hozzatok, és azt fogadd el, ne rágódj rajta.


Egyébként a nap többi részében mit csinálnak?Vagy csak óvoda/munka után mennek Hozzátok?

2018. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
A gyerket én is engedném, a nőt kizárt.
2018. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is a gyereket engedném meg
2018. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De egy fürdésért miért kell nálatok lakni? Odamennek, lefürdenek, elmennek. Ennyi.
2018. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
4 éves gyerekről van szó. Ha nem szokott ott aludni az apánál vélhetőleg az anyja nélkül nem marad éjszakára.
2018. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát ma valami gyereknapon vannak, este jönnének meg, azt mondta párom addig döntsem el. Holnap is mennek valahova, hétfőn meg munka, óvoda van, akkor is csak délután jönnének meg. Napközbe én is dolgozom, párom meg csak este ér haza. A gyerek szerintem nem akarna az anyja nélkül itt maradni. Mindegy, szerintem belemegyek, hogy itt legyenek, ha segítségre van szükségük nem akarom, hogy a féltékenykedésem miatt maradjanak bajban. Ha meg észreveszem, hogy hátsó szándékai lennének, akkor többet ne számítson ránk. Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 2. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!