Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha teherbe esett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha teherbe esett a barátnőm, de én még nem állok készen?

Figyelt kérdés

Együtt élünk 3 éve, én dolgozom, ő most végez nyáron az egyetemmel. Úgy beszéltük meg, hogy legkorábban 5 év múlva lehet gyerekünk, mert sem ő sem én nem állunk rá készen. Saját lakásunk vagy autónk sincs még. A lényeg, hogy teherbe esett, ez már biztos. Ő nagyon kétségbe esett, de meg akarja tartani. Én szeretem a barátnőmet, de nekem most egy gyerek még nagyon nem hiányzik. Ha otthagyom, az szemétség és akkor is elveszik a mostani életem egy része. Ha vele maradok, akkor pedig lehet emiatt megy tönkre a kapcsolatunk.

30F



2018. jún. 3. 18:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
30 évesen már lehetne több felelősségérzeted. Szép férfipéldány vagy, ha magára hagynád egy besikerült gyerekkel...
2018. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%

Már miért menne emiatt tönkre a kapcsolatotok?

31/f

2018. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Akarsz gyereket, csak később. Előbb jött. Na bumm. Ahol van szex, ott ilyen előfordul.

Ha azt mondod, hogy otthagyod, akkor is tönkremegy a kapcsolat. Nem?

2018. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%

Micsoda véletlen:)

Az eddig eltartott pont teherbe esik, mire menni kellene dolgozni.

Sose láttunk ilyet.

2018. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Eddig is melózott a suli mellett. Nem kamuzós típus, nem hárítom rá a felelősséget.látom rajta, hogy neki is nehéz. De ő még csak 21. Úgy voltunk vele, hogy bőven ráér, kiélvezzük az életet, utazgatunk, megteremtjük az anyagiakat. Most helyette a legszebb éveinket végignyomorogjuk, vagy legalábbis nem élünk olyan életszínvonalon, amit megengedhetnénk gyerek nélkül. Minden más lesz, mint volt.
2018. jún. 3. 18:42
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

Az élet tele van meglepetésekkel. Ez is egy közülük. Ideje felnőnöd és felelősséget vállalnod.

És ez most pont az az út, amin a leghamarabb tanulhatod meg ezt.

34N

2018. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, erre előbb kellett volna gondolni. Gondolom, te is ott voltál, amikor a gyerek készült.

A másik, hogy 30 évesen már benőhetne a fejed lágya.

2018. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
30 évesen ideje felnőnőd. Még itt tartasz, hogy mi lesz a legszebb éveiddel? Uhhh...
2018. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 NDSM ***** válasza:
72%
Ha 30 évesen nem állsz készen az apaságra, akkor mi a garancia, hogy 5 év múlva kész leszel rá? Szerintem próbáljátok meg együtt felnevelni, mert az a szeretett, amit egy gyerek ad sokszor értékesebb, mint a miatta kimaradó élmények.
2018. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem vagy biztos a dologban, akkor így nehezen fog menni, későbbiekben még a gyereknevelés is. Én tanácsolom, hogy ne tartsátok meg.
2018. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!