Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg gond lehet az egy párkapcsolatban hogy a lány sose megy át a fiúhoz csak mindig a srác utazik a lányhoz? 1 órás útról van szó

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 02:06
 1/8 anonim válasza:
En lany vagyok, nalunk is 1 oras volt az ut, o utazott. 10 bol 7-szer vagy 8-szor viszont en is mentem, de ritkabban. Persze zavarta. Engem nem.
2018. jún. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gond lehet, de rlobb deritsd ki mi is az oka, ami tobbfele lehet, es nem mindegyik feltetkenul gond okozo. Pl. lehet o fel a csaladodtol es ez huzhodhat mogotte? Mindenkepp beszelj vele oszinten kerd meg mondja el ha bantja valami
2018. jún. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 peca1000 ***** válasza:

Vagy kényelemből nem utazik, vagy nincs rá pénze.


Távkapcsolat tipikus hátránya az utazás, legtöbbször ez öli meg a kapcsolatot.

2018. jún. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért egy egy órás út nem távkapcsolat, sokan a munkahelyükre többet utaznak naponta.

Egy exem azért jött inkább, mert a két öccsével lakott egy szobában, egyszer aludtam ott, az is gáz volt két 15 éves mellett, akik addig szinte csak képen láttak nőt :D

2018. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván személyfüggő meg helyzetfüggő , nálam gondot okozna hosszútávon.
2018. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért körülmények kérdése is az egész.


Mi pl. mindketten Bp-n laktunk, de messze, és nem volt egyikünknek sem kocsija, így egy olyan háromnegyed.egy óra mindig megvolt az út. Én mentem 10 alkalomból 9x. Egyikünket sem zavarta, mert így volt a logikus és az ésszerű. Ők kétszintes házban laktak anyjával, és a szint, amin a párom élt, az ő tulajdona is volt. Én egy panelban laktak 60 négyzetméteren szüleimmel és öcsémmel akkoriban (most már együtt lakunk párommal)... több helyünk volt náluk, nem zavartuk annyira az anyját, mint amennyire a családot zavartuk volna, ha együtt alszunk.


Függ ilyen tényezőktől is, de függ a pár korától is (jó, ez elvileg felnőtt kapcsolatok témakör, de láttam itt 16-17 éves kiscsajokat is írni, szóval sosem lehet tudni :D), időbeosztástól, tanulnak-e/dolgoznak-e, melyikük környéke a tisztább / balhésabb / érdekesebb / nyugodtabb, kinek mennyi pénze van...


Gond akkor lehet, ha egyiküknek elege van belőle vmiért - akkor meg meg kell beszélni.

2018. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Néha belefutok klasszikus neveltetésű lányokba. Ott azt mondják a szüleik ,hogy a fiú járjon a lányhoz úgy illik. Szóval régebben szinte így volt jó. Bocsánat de ez eszembe jutott.

Volt autóm(nem vagyok pesti felénk közepes a tömegközlekedés)neki jogsija sem....természetes volt hogy én mentem sokat,néha hoztam majd hazavittem. Meg mit űljön este (kora este)részeg putriszökevények közt a sárga buszon.

Ja exexem vonattal ment haza részeg pasi meg lehúzott sliccel beült hozzá a fülkébe és ismerkedni akart...lányban felmerült hogy ügyesen le kell lépni mert cerka kifigyel.Tehát! Azert egy nőt több baj érhet út közben. Szóval inkább a pasi menjen.

2018. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bajer ***** válasza:
Ez nem gond, így helyes. Ez egyfajta lovagiasság. Nyilván a női egyenjogúságot képviselő nők nem osztják a véleményemet, ők úgy cselekszenek ahogy jónak látják. Szerintem a férfi tegyen meg mindent a kapcsolat érdekében a nő iránti tisztelet jeléül.
2018. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!