Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a férjem ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a férjem ne legyen ilyen féltékeny?

Figyelt kérdés

Segítsetek!

12 éve vagyunk együtt a férjemmel, ő volt az életemben az első minden téren. Mikor megismerkedtünk barátkozó tipus voltam szóval mondhatom hogy közvetlen, de tudtam hol a határ. Sosem csaltam meg. Van egy 9éves kislányunk is. A gondom az hogy nem mehetek dolgozni, senkire nem nézhetek rá, nem beszélgethetek senkivel és ez családon belülre is vonatkozik (sógor, após).

Jelenleg ugy nyugszik le egy kicsit ha megesküszöm minden nap h betartottam a szabályait és nem voltam hűtlen. Kegyetlen egy szar érzés hogy akit szeretünk az nem lássa meg hogy minden nap arra törekedik a másik h egy boldog családot alkossunk. Ha kimondom amit gondolok azt vágja a fejemhez hogy ebbe a házasságban én vagyok az ember. Ugy érzem nő létemre nem szolhatok semmit kussban kellene élnem életem végéig. Külföldön dolgozott azt állitsa az alatt az idő alatt is negcsaltam stb. Nagyon elkeserítő ez az egész. Mit tegyek?? Elhagyni nem akarom, hiszen szeretem mert vannak boldog pillanatok.



2018. jún. 7. 09:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Amit a férjed művel, az is a bántalmazás egyik formája. Ha anyagilag megteheted, válj el tőle, mert ez még csak rosszabb lesz!
2018. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hm köszönöm a válaszát. Küzdök lelkileg hiszen a gyermekemnek szüksége van a szüleire.
2018. jún. 7. 09:53
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
A gyereknek elsősorban biztonságra(anyagi, testi, lelki) és stabilitásra vagy szüksége. Nem pedig egy bántalmazó kapcsolatra.
2018. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ami kettőnk között van abból a kislány semmit sem tud.
2018. jún. 7. 10:07
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

A lányodnak tényleg azt a példát akarod tanítani, hogy egy nő csak kussolhat, nem lehet több háztartásbelinél (kivétel, aki így szeretné), és soha nem lesz egyenlő egy férfivel sem, azért mert a másiknak f...a van? Ettől mégis miben lesz okosabb, különlegesebb, megbízhatóbb vagy szerető társ?

Ha azt akarod, hogy ő is egy elnyomó kapcsolatban kössön ki, és ne értékelje magát többre, akkor maradj a férjeddel. Ha ezek közül legalább egyiket el akarod kerülni, akkor fussatok!

2018. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
A gyermeknek valóban szüksége van a szüleire. De vajon egy lelki roncs anyára van szüksége, aki gyakorlatilag a szabadságától van megfosztva, meg egy bántalmazó, lelki terrort alkalmazó apára?
2018. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem normális kapcsolat, börtönben élsz! Mivel meg van tiltva, hogy dolgozz, lassan azt is a fejedhez fogja vágni, hogy te CSAK egy eltartott vagy.

Én is éltem együtt egy féltékeny férfival, tudom, mit érzel. Annyi különbség van köztünk, hogy nekünk szerencsére nem született gyerekünk és én dolgozhattam is. Viszont az állandó féltékenykedés jelen volt. Mindig. "Ne menj ide, ne menj oda, meg fogsz csalni...." Életem egyik legjobb döntése volt, hogy szakítottam vele!

Menekülj, amíg tudsz!!! Azért ne maradj mellette, mert NÉHA vannak boldog pillanataitok. Ez egy egészséges kapcsolatba nem elég! Bele fogsz őrülni, hidd el!

2018. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Még valami, a lányod teljesen pontosan érzékeli a rangsort a családban és tisztában van azzal, hogy te a legvégén vagy. Ne várd meg, hogy a tini kori hisztivel vágja a fejedhez, hogy ő is úgy semmibe vesz, mint az apja és nem szólhatsz rá egy szót sem.
2018. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Az első hozzászóló elmondtam a véleményem.
2018. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ami kettőnk között van abból a kislány semmit sem tud."


Nagyon nagyot tévedsz. A gyereknek olyan antennái vannak amivel érzékel mindent és pontosan tudja mi történik. Egy ilyen kapcsolat a gyereket is tönkre teszi, felnőtt korában jönnek majd a problémák, a tudat-alatti megőrzi ezeket. Nem fogja tudni mi a baj a párválasztással, miért mindig olyan pasit keres aki üti-veri, lelkileg bántalmazza.

Beszélj egy pszichológussal, ő meg fog győzni hogy a gyereknek többet értasz mint hinnéd.


A testvárem dettó ilyen kapcsolatban élt. A gyerekek félénkek, befelé fordulók voltak, 2-3 tanulók.

A válás után szinte kivirágoztak, mindhárom ötös tanuló lett, azóta orvosok és ez egyik mérnök lett.

2018. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!